Katalog Produktów

maszyny, obróbka powierzchni
maszyny
narzędzia i logistyka produkcji
maszyny, usługi
obróbka powierzchni
technologie lakiernicze
technologie oklejania
okleiniarki
okleiny
upgrade okleiniarek
chemia do okleinowania
akcesoria
usługa obr. powierzchni
hale przemysłowe
okna
drzwi
dostawcy, akcesoria
fasady, ogrody zimowe
osłony, bramy
szkło
montaż

Szukaj:

Szukaj:
F4363077 Newcastle Oak khaki Techprofil

F4363077 Newcastle Oak khaki Techprofil

Benecke-Hornschuch Surface Group
Więcej informacji o firmie Hornschuch

Asortyment life like

 

 

Dzięki specjalnemu efektowi porów folie z asortymentu life like nie tylko mają połysk drewna litego wyszlifowanego na jedwabisty mat – ale są też takie w dotyku. Wzory stanowią ponadto wyznacznik w zakresie łatwości czyszczenia i pielęgnacji. Ich delikatna i złożona struktura doskonale komponuje się z kolorem folii. Dzięki temu wzory life like uzyskują wyjątkowo naturalny wygląd.

 

Folia jest optymalnie przystosowana do użytku zewnętrznego, tzn. stabilna na działanie słońca, deszczu czy też mrozu. Jak przy wszystkich zewnętrznych foliach skai® opatentowana technologia Hornschuch „cool colors” w sprawdzony sposób chroni folię i jej nośnik, przez co znacznie redukuje przepływ ciepła.

Łącznie oferujemy naszym klientom ok. 100 kolorów i dekorów. Prawie wszystkie dekory  należą do dostępnej od ręki kolekcji skai®, w której dominuje duży wybór folii jednobarwnych, drewnopodobnych oraz asortymentu Metbrush i Alux.

Przekonajcie się sami i odkryjcie nasz szeroki asortyment - Exterior:

http://www.skai.com/en/exterior/range/

 

Co by było gdyby? Jeżeli już raz próbowali Państwo, stworzyć w wyobraźni dom, to wiedzą Państwo, że wyobraźnia ma swoje granice. Z naszym konfiguratorem skai® teraz łatwo jest zestawiać zewnętrzne kolory i do woli projektować powierzchnię swojego wymarzonego domu. Pozwól uwolnić wodze fantazji!

Więcej na: http://www.skai-konfigurator.com/index.php?lang=pl

 

 

   

 
Benecke-Hornschuch Surface Group Inne produkty z tej kategorii

F4703004 woodec Turner Oak toffee //NEW F4366003 anthrazitgrau SFTN matt Techprofil F4466062 jet black matt cool colors PLUS F4703003 woodec Sheffield Oak concrete F4703002 woodec Sheffield Oak alpine F4703001 woodec Turner Oak malt F4362075 Eiche mocca Techprofil F4565053 altweiss TP 60 F4565015 beige TP 60 F4363042 Noce Sorrento balsamico Techprofil

O firmie | Oferta | Publikacje | Sieć sprzedaży - kontakt | Praca

Inne produkty z tej kategorii

TECOLINE obrzeża z powierzchnią finishOKLEINA-RENOLIT - DaglezjaOkleiny Realwood®