Centrum wyszukiwania

materiał
drewno
PVC
aluminium
inne mieszane
stal
okna
drzwi
dostawcy, akcesoria
fasady, ogrody zimowe
osłony, bramy
maszyny, obróbka powierzchni
szkło
montaż

Szukaj:

Szukaj:
Centrum cięcia kątowego z automatycznym pozycjonowaniem ciętego profilu - MARLIN CNC 550

Centrum cięcia kątowego z automatycznym pozycjonowaniem ciętego profilu - MARLIN CNC 550

LGF CNC MASZYNY
Więcej informacji o firmie LGF CNC MASZYNY

Piła do cięcia kątowego wielu profili za jednym cięciem w jednym mocowaniu. Piła tarczowa zintegrowana z podajnikiem wyposażony w zderzak z chwytakiem, kóry automatycznie pozycjonuje cięty element profilu alu / pcv. Elektronicznie pozycjonowany zderzak przesuwający cięty profil według zadanego wymiaru. Wielka dokładność pozycjonowania zderzaka pozycjonującego profil na rolotoku.
Wygodny i prosty w obsłudze sterowanie -PC Windows z szeroką gamą zapisanych danych. Precyzyjny odbiór wymiaru poprzez taśmę magnetyczną. Możliwość korektury długości profilu lub długości przekroju. Stanowisko cięcia profili z automatycznym pozycjonowaniem elementów i ustawieniem kątowym głowicy piły tarczowej:- Marlin 550 CNC to super dokładna piła jednogłowicowa sterowana numerycznie z panelu, który jest wyposażony w dotykowy ekran do wpisywania zadanych wymiarów, ustawień kątowych głowicy piły i prędkości posuwu podawania ciętego profilu. 1 głowicowa automatyczna maszyna tnąca do profili aluminiowych i PCV pracuje w 2 osiach i składa się z 3 jednostek roboczych: podajnik z chwytakiem do pozycjonowania profilu na blacie piły, jednogłowicowa piła sterowana elektronicznie oraz rolotok odbiorczy o długości 4 000mm.Automat do cięcia profili. System sterowania piły z osobnego pulpitu. Automatyczny tryb cięcia dla profili o długości do 6 200 mm. Powtarzalny tryb rozkroju. Stanowisko do precyzyjnego odmierzania i cięcia różnego rodzaju elementów: rurki, profile, listwy aluminiowe, kształtowiniki PCV, profile okienno-drzwiowe. Stolarka otworowa, fasady z aluminium, detale z profilów. Automatyczne cięcie profili aluminiowych o różnych długościach. Załadunek sztang profili manualny. Precyzyjna maszyna do cięcia rur, profili, ramek i opasek. Stanowisko do cięcia kształtowników z PCV i aluminium w trybie zaprogramowanym oraz dowolnym według uznania i potrzeby. Przecinarka tarczowa jednogłowicowa do cięcia profili z PCV i ALU z pozycjonowaniem automatycznym ciętego profilu. Automatyczna, sterowana numerycznie, uniwersalna piła tarczowa z rolotokiem sterowanym z jednego pulpitu.

Maksymalna długość cięcia profilu 6200 mm. Chwytak pozycjonujący profil na blacie piły, można wygodnie regulować w pionie w poziomie. w pionie od 0 do 210 mm. W poziomie od 0 do 150 mm. Ciężar możliwy do pozycjonowania na rolotoku 10 kg na 1 metr.
Frontalne wyjście tarczy tnącej 550 mm
Moc silnika tarczy piły 2,2 Kw
Prędkość obrotowa: 2800 rpm
Automatyczne pozycjonowanie głowicy w przedziale kątowym od 20° do 160°
Płynna regulacja prędkości posuwu profila na rolotoku od 1 do 24 mb/1 ‘ z silnikiem o mocy 0.22 Kw.
nr.2 poziome zaciski mocujące profil z urządzeniem na niskie ciśnienie
nr.2 pionowe zaciski mocujące profil z urządzeniem na niskie ciśnienie
Osłona integralna obszaru cięcia profilu aluminium / PCV.
PC Panel sterujący pracą stanowiskiem cięcia profili ekran dotykowy Touch Screen TFT 17”
Środowiska pracy: Windows 10
Możliwośći programowania:
a) ustawinie kątowe tarczy piły
b) posuw chwytaka pozycjonującego profil do rozkroju
c) lista cięcia


Zapytaj o produkt

LGF CNC MASZYNY Inne produkty z tej kategorii

Centrum tnąco obróbcze CNC Creo CTL 10-osiowe Piła pionowa do obcinania przylgi  GMC / K.G.S 4 alu Frezarka do słupka INT 35 - 35S Lilliput Frezarko - kopiarka PAN 40 - 40I Frezarko - kopiarka PAN 38L Piła do cięcia nietypowe kąty Ø 550 mm PREMIER D-RV ODCIĄG iV4 EXTRUSION ODCIĄG PRZEMYSŁOWY iV3 EXTRUSION NA WIÓRY ALU / PCV PRASA HYDRAULICZNA DO PRODUKCJI PŁYT WARSTWOWYCH DO DRZWI I BRAM Pilarki do rozkroju płyt BPS 95 T

O firmie | Oferta | Publikacje | Sieć sprzedaży - kontakt | Praca

Inne produkty z tej kategorii

VisoglideOkno MB-60 USOkna aluminiowe z wkładkami termoizolacyjnymiTS 161/30Drzwi MB-70Alucobond®