Katalog Produktów

okna
typy okien
dodatkowe wyposażenie
na dach
drzwi
dostawcy, akcesoria
fasady, ogrody zimowe
osłony, bramy
maszyny, obróbka powierzchni
szkło
montaż

Szukaj:

Szukaj:
« poprzednie   | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | . . . . | 211 |  

2020-08-10

PAGEN utrzymuje poziom sprzedaży okien do USA pomimo pandemii

Producent stolarki otworowej poinformował właśnie o analogicznym, jak w ubiegłym roku, poziomie sprzedaży okien do USA i zaprezentował jedną z inwestycji wyposażoną w jego stolarkę PVC.

2020-08-10

Nowa hala produkcyjna i nowe rozwiązania produktowe – rozmawiamy o inwestycjach w fabryce STOLLAR

O najnowszej inwestycji i innych zmianach w STOLLAR rozmawiamy z Radosławem Stachyrą, Dyrektorem Naczelnym fabryki.

2020-08-10

Nakładka aluminiowa GRATIS do wybranych okien Internorm

Między 10 sierpnia a 9 października 2020 do wybranych okien Internorm otrzymasz zewnętrzną nakładkę aluminiową w dowolnym kolorze gratis. Dzięki temu w tym okresie okna oraz drzwi balkonowe i tarasowe z PVC i aluminium dostępne są taniej nawet do 25%.

2020-08-07

Prawidłowy montaż okien energooszczędnych

Dzięki energooszczędnym oknom można w znacznym stopniu ograniczyć straty ciepła z domu. Niezwykle istotne jest jednak to, by zostały one właściwie zamontowane. Tylko wtedy można w pełni wykorzystać ich właściwości termoizolacyjne.

2020-08-05

Okna dwukolorowe – idealne rozwiązanie do kamienic i wspólnot mieszkaniowych

W wielu budynkach istnieją zalecenia, co do doboru koloru okien. Rozwiązaniem tego problemu mogą być okna dwukolorowe, tzw. bikolor, dzięki któremu rama okienna i ościeżnice od wewnętrznej strony budynku różnią się od tych zewnętrznych barwą.

2020-08-04

Awilux zawalczy o 100 milionów

Leszczyński producent wzbogacił właśnie swój park maszynowy o najnowszej generacji centrum tnąco-obróbcze, którego wartość wynosi ponad 5 mln zł i planuje rozbudowę zakładu.

2020-08-03

Wakacyjny festiwal kolorów w promocji na okna PAGEN

2020-07-30

Przygotuj dom na ocieplenie klimatu z OknoPlus

Nawet jeśli tegoroczne lato nie rozpieszcza nas upałami, bezsporne jest to, że klimat w Polsce się ociepla. Budując lub remontując dom, trzeba te prognozy brać pod uwagę, aby zabezpieczyć temperaturowy komfort domowników.

2020-07-30

DRUTEX przenosi technologię laminowania na wyższy poziom

Jeden z największych producentów okien i drzwi w Europie nie zwalnia tempa, jeśli chodzi o inwestycje w nowe technologie. DRUTEX zainstalował w swojej fabryce innowacyjne maszyny STRATO.

2020-07-28

Case study FAKRO: stary młyn zyskał nowe, lepsze życie

W miejscowości Dmosin Drugi dokonano transformacji starego młyna wodnego. Dzięki kreatywności architekta adaptacja poddasza zmieniła wiekową budowlę w komfortowy i rozświetlony dom.

2020-07-28

Drutex S.A. sponsorem elitarnym Pucharu Europy w mini żużlu

DRUTEX S.A. został sponsorem elitarnym Pucharu Europy w mini żużlu. Zawody odbędą się 8 sierpnia 2020 roku, po raz pierwszy w Gdańsku. Na mini torze ścigać się będą najmłodsi zawodnicy z całej Europy.

2020-07-24

Dobroplast laureatem programu Odpowiedzialny Pracodawca-Lider HR

Nagroda Odpowiedzialny Pracodawca – Lider HR trafia do firm, które tworzą bezpieczne i stabilne miejsca pracy oraz dbają przy tym o szeroko rozumiany rozwój kadry.

2020-07-24

Wymagający eksport okien do Australii w zasięgu firmy PAGEN

Australia dla wielu może jawić się jako raj na ziemi i idealne miejsce do beztroskiego życia w ciepłym klimacie. To też coraz popularniejszy, choć niełatwy kierunek eksportowy dla firm z Polski.

2020-07-23

Nowości produktowe w Amex-Bączek

System przesuwny i okna dostępne w trzech wariantach wysokości skrzydła – to nowe produkty serii „G” zaprezentowane ostatnio przez Amex-Bączek.

2020-07-23

Termomodernizacja z oknami FAKRO i Dobrym Montażem

2020-07-21

Dopasuj ramę okienną do własnego stylu – kolorowe okna to mocny trend

2020-07-17

Okna zabezpieczone przed włamaniem. 3 elementy, które pozwolą spać spokojniej podczas urlopu

Tegoroczne lato jest wyjątkowe. Po lockdownie spragnieni wyjazdów, spotkań i wyjść chętnie rezerwujemy urlopowe pobyty. To czas, kiedy nasza czujność jest uśpiona i niekiedy zapominamy, że wakacje to również sezon na włamania.

2020-07-14

KRISPOL angażuje się w projekt Związku Polskie Okna i Drzwi – Wymień Stolarkę

Marka KRISPOL już od dłuższego czasu aktywnie angażuje się w kampanie edukacyjne, mające na celu rozpropagowanie remontów termomodernizacyjnych. Tym razem dołączyła do projektu Związku Polskie Okna i Drzwi.

2020-07-14

OKNOPLAST z nagrodą Global Success Leader

8 lipca w hotelu Sheraton w Warszawie odbyła się uroczysta gala European Leadership Awards. Wydarzenie wieńczące Executive Forum 2020 miało na celu wyłonienie laureatów w 7 kategoriach.

2020-07-13

Adaptacja projektu

Wymarzony projekt domu wybrany, ale okazuje się, że nie spełnia wymagań przepisów urbanistycznych lub nie pasuje do wcześniej zakupionej działki? Nic straconego. Nie musisz z niego rezygnować, możesz go dostosować.

« poprzednie   | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | . . . . | 211 |