Centrum wyszukiwania

okna
typy okien
dodatkowe wyposażenie
elementy ozdobne
klamki
parapety
rozszerzone funkcje
na dach
usługi
drzwi
dostawcy, akcesoria
fasady, ogrody zimowe
osłony, bramy
maszyny, obróbka powierzchni
szkło

Szukaj:

Szukaj:
KOŁNIERZE USZCZELNIAJĄCE DO OKIEN OKPOL

KOŁNIERZE USZCZELNIAJĄCE DO OKIEN OKPOL

Okpol Sp. z o.o.
Więcej informacji o firmie OKPOL

Cztery modele kołnierzy uszczelniających do różnych rodzajów pokrycia dachowego oraz kołnierze kombi, przeznaczone do łączenia okien w poziomie i w pionie. 

KOŁNIERZ UNIWERSALNY USZCZELNIAJĄCY U
Uniwersalny kołnierz uszczelniający umożliwia łączenie okna z płaskimi i profilowanymi  pokryciami dachowymi do 5 cm wysokości. Wykonany jest z blachy aluminiowej powlekanej poliestrem, w kolorze RAL 7022. Dolna część z fartuchem z blachy ołowianej daje się łatwo uformować do kształtu pokrycia dachowego.

KOŁNIERZ DO POKRYĆ PŁASKICH P
Kołnierz do pokryć płaskich umożliwia łączenie okna z płaskimi pokryciami dachowymi do 1 cm wysokości (np. papa, gont bitumiczny). Wykonany jest z blachy aluminiowej, powlekanej poliestrem w kolorze RAL 7022.

H KOŁNIERZ DO POKRYĆ WYSOKICH H
Kołnierze do pokryć wysokoprofilowanych pozwala na łączenie okna z pokryciami dachowymi o wysokości do 9 cm. Wykonany jest z blachy aluminiowej, powlekanej poliestrem w kolorze RAL 7022. Kołnierzom tego typu odpowiednią szczelność, zapewia dłuższy fartuch z blachy ołowianej.

L DO POKRYĆ ŁUSKOWYCH (ŁUPEK)
Umożliwia łączenie okna z pokryciami dachowymi do 1,5 cm wysokości. Wykonany z blachy aluminiowej powlekanej poliestrem, w kolorze RAL 7022. 

KOŁNIERZE KOMBI
Kołnierze kombi, umożliwiają łączenie okien w grupy.
 

 

 


Zapytaj o produkt

Okpol Sp. z o.o. Inne produkty z tej kategorii

WYPOSAŻENIE DODATKOWE DO OKIEN OKPOL

O firmie | Oferta | Publikacje | Sieć sprzedaży - kontakt | Praca

Inne produkty z tej kategorii

Aluminiowa klamka ADAGIOKlamka AMIG 2020 do okien INOXDodatkiParapety wewnętrzne komorowe z PVCMoskitieryParapetyAEROMAT VTKlamka ze stali nierdzewnej ANDANTEParapety zewnętrzneParapety kamienne MSKoncajs - Parapety