Katalog Produktów

okna
typy okien
dodatkowe wyposażenie
elementy ozdobne
klamki
parapety
rozszerzone funkcje
na dach
drzwi
dostawcy, akcesoria
fasady, ogrody zimowe
osłony, bramy
maszyny, obróbka powierzchni
szkło
montaż

Szukaj:

Szukaj:
KLAMKI

KLAMKI

Firma PETECKI
Więcej informacji o firmie PETECKI
Klamki są istotnym elementem okna. Jako widoczny detal skrzydła nadają stolarce indywidualny charakter, łączą w sobie walory estetyczne połączone z funkcjonalnością i jakością działania.

Rodzaje klamek:

ROTO SWING

ROTO LINE

ROOT SAMBA

 Warianty funkcjonalności klamek:

Standard – standardowa klamka okienna, dostępna w wielu wariantach kolorystycznych.

Z blokadą na przycisk – dla pełnego otwarcia okna konieczne jest wciśnięcie przycisku, który zwalnia mechanizm blokowania klamki.

Zamykane na klucz – zwiększają zabezpieczenie okien przed niepożądanym otwarciem przez osoby trzecie, mechanizm blokowania opiera się na zamku cylindrycznym zabezpieczonym kluczykiem.

Tilt first (uchylanie przed otwieraniem) – klamka zamykana na klucz, wykorzystywana w systemie Tilt First, który po przekręceniu klamki do kąta 90 stopni umożliwia jedynie uchył okna. Dopiero przekręcenie kluczyka powoduje pełne otwarcie skrzydła.

Secustic – klamka antywłamaniowa. Przy próbie włamania bolce zabezpieczające blokują się w korpusie klamki i uniemożliwiają przekręcenie jej od zewnątrz. Tym samym klamka uniemożliwia przesunięcie okucia po obwodzie, co sprawia, że dostęp do wnętrza pomieszczenia jest znacznie utrudniony.

 

 
Inne produkty z tej kategorii

Klamki do wąskich ram MODENAKlamki do wąskich ram SOPRANOKlamki i akcesoriaSchaffnerAluminiowa klamka ADAGIOKlamki do wąskich ram DIRIGENTKlamki dESIGN +Klamka ze stali nierdzewnej ANDANTEAluminiowa klamka SOPRANOKlamka ze stali nierdzewnej OFFICEKlamkiKlamki do wąskich ram ADAGIOKLAMKI DO DRZWI Z RAMKĄ ALUMINIOWĄKlamki okienne