Katalog Produktów

okna
typy okien
dodatkowe wyposażenie
na dach
dachowe
świetliki
wyłazy
klapy dymowe
drzwi
dostawcy, akcesoria
fasady, ogrody zimowe
osłony, bramy
maszyny, obróbka powierzchni
szkło
montaż

Szukaj:

Szukaj:
Okno balkonowe FGH – V P5 Galeria

Okno balkonowe FGH – V P5 Galeria

FAKRO Sp. z o.o.
Więcej informacji o firmie Fakro

Nowatorskie, duże okno dachowe, w którym otwarte skrzydła tworzą balkon. Górne skrzydło otwierane jest uchylnie do góry, a dolne uchylane do przodu umożliwiając swobodny dostęp do wnęki balkonu. Skrzydło przy obrocie o kąt od 0° do 45° jest podtrzymywane przez innowacyjny mechanizm wspomagający, który pozwala pozostawić je otwarte w dowolnej pozycji w tym zakresie.

Zastosowany w oknie system topSafe zapewnia podwyższone bezpieczeństwo użytkowe i antywłamaniowe okna a technologia thermoPro podnosi energooszczędność oraz zwiększa trwałość okien dachowych. Wyposażone w nawiewnik V40P, który dostarcza optymalną ilość powietrza do pomieszczenia zapewniając zdrowy mikroklimat na poddaszu oraz oszczędność energii cieplnej. Poczwórny system uszczelnienia, zapewnia dodatkową szczelność w ekstremalnych warunkach pogodowych oraz redukuje mikrodrgania oblachowania podczas obfitego deszczu.

Okno posiada dwukomorowy (składający się z trzech szyb), superenergooszczędny i antywłamaniowy pakiet szybowy z powłoką łatwozmywalną.. Wewnętrzna szyba jest laminowana, antywłamaniowa klasy P2A. W przypadku uszkodzenia szyby laminowanej, kawałki szkła pozostają sklejone z folią. Zewnętrzna szyba hartowana z wieczystą gwarancją odporności na grad, 10 lat gwarancji na okno.
FAKRO Sp. z o.o. Inne produkty z tej kategorii

Okno do dachów płaskich DXW Okno do dachów płaskich DEF Okno kolankowe BDR P5 Okno dachowe FTP- VU5  WiFi Okno dachowe PTP – V U5 Okno dachowe FTT U8 Thermo Okno obrotowe FTP – V U5 Okno o podwyższonej osi obrotu FYP-V proSky U5 Okno uchylno – obrotowe FPP – V preSelect MAX

O firmie | Oferta | Publikacje | Sieć sprzedaży - kontakt | Praca

Inne produkty z tej kategorii

PGX A1 OKNO NA DACH PŁASKIOkno IGX F1+RESET     Okno zintegrowane z kołnierzem EPDM RESET i kołnierzem paroprzepuszczalnymOkno IGX F1+RESET     Okno zintegrowane z kołnierzem EPDM RESET i kołnierzem paroprzepuszczalnymOkno dachowe FAKRO FTP-V U4 78x118 3-szyboweDesigno R6 RotoTronicPGC A1  - otwierane OKNO NA DACH PŁASKI