“ICONIC AWARDS 2018: Innovative Architecture - Best of Best“

Zainteresowany? Poproś o ofertę!

ICONIC AWARDS

ICONIC AWARDS


INNOVIEW

fot. Fakro

INNOVIEW

DXW

fot. Fakro

DXW

DXW

fot. Fakro

DXW

Firma FAKRO otrzymała prestiżową nagrodę “ICONIC AWARDS 2018: Innovative Architecture - Best of Best“ za innowacyjne okno do dachów płaskich DXW, po którym można chodzić oraz za okna pionowe INNOVIEW.


Tegorocznej edycji ICONIC AWARDS przewodzi hasło: "Konkurs dla całego świata architektury", które nawiązuje do jego międzynarodowego charakteru. ICONIC AWARDS, którego organizatorem jest German Design Council, jest jednym z pierwszych niezależnych, międzynarodowych i designerskich konkursów, biorących pod uwagę interakcje różnych dziedzin. 

Konkurs koncentruje się na: projektach budowlanych wyróżniających się międzynarodową prezencją, innowacyjnym projektowaniu wnętrz i produktów, a także atrakcyjnej komunikacji w kontekście architektonicznym. Jako jedno z międzynarodowych centrów ekspertyzy w dziedzinie designu i architektury, German Design Council działa jak swojego rodzaju łącznik pomiędzy projektantami a przemysłem budowlanym. Jego nagrody są postrzegane jako uhonorowanie międzynarodowej jakości dla rozwoju i kreatywnych osiągnięć. Jury składające się z reprezentantów architektury, wystroju wnętrz, designu oraz komunikacji marki wybrało produkty FAKRO ze względu na ich innowacyjny charakter w aspekcie architektury. 

"Innowacja to DNA FAKRO, która jest siłą napędową rozwoju firmy. Nasze produkty tworzymy z myślą o komforcie każdego użytkownika. Dlatego tak prestiżowa nagroda jest uwieńczeniem naszych działań. Dodatkowo motywuje nas i naszych partnerów rynkowych do tworzenia nowatorskich rozwiązań." – komentuje Sławomir Gawlik, Dyrektor Marketingu Grupy FAKRO.


Okno DXW pozwala stworzyć nową przestrzeń na płaskim dachu, która może być wykorzystana jako taras, miejsce do rekreacji na świeżym powietrzu czy nawet mały ogród. Wszystko to dzięki nowatorskiemu wzornictwu okna DXW i jego specjalnej konstrukcji o wzmocnionej nośności oraz antypoślizgowej powłoce pozwalającej na swobodne poruszanie się po nim. Do wnętrza natomiast dopływa naturalne światło dodając mu życia. 

Nagrodzone okna pionowe FAKRO INNOVIEW otwierają nowe spojrzenie na przestrzeń wewnątrz domu. Dzięki szerokiemu wachlarzowi form i kształtów okien INNOVIEW można myśleć inaczej o wystroju, z rozmachem wykorzystując perspektywę, widok i charakter otoczenia jako integralny element koncepcji aranżacji wnętrz. Innowacyjne połączenie drewna i aluminium w produktach INNOVIEW to inżynieria jutra, którą można się cieszyć już dziś.

"Otrzymana nagroda jest dla nas prestiżowym wyróżnieniem na arenie międzynarodowej i konsekwencją ścisłej, wieloletniej współpracy ze środowiskiem architektów. Architekci codziennie inspirują nas do tworzenia innowacyjnych rozwiązań." - komentuje Małgorzata Respekta, Specjalista ds. Współpracy z Architektami FAKRO.

#nagrody, #iconic, #dxw, #innoview, #design, #gawlik, #respekta, #fakro

Zainteresowany? Poproś o ofertę!

Strona główna | O firmie | Oferta | Publikacje | Sieć sprzedaży - kontakt | Praca

FAKRO Sp. z o.o.

33-300 Nowy Sącz
ul. Węgierska 144a
tel.: 018 4440444
tel.: infolinia 0800 100 052
Fax: 018 4440333
e-mail: fakro@fakro.pl
http://www.fakro.pl
https://www.facebook.com/FakroGroup/Jak dobrać stolarkę okienną do elewacji budynku

Jak dobrać stolarkę okienną do elewacji budynku

Bogata propozycja okien pozwala wybrać takie, które...

Kolejny salon z oknami HENSFORT na Słowacji

Kolejny salon z oknami HENSFORT na Słowacji

W pierwszej połowie roku HENSFORT zadebiutował w...

Eko-Okna najlepszym pracodawcą w Polsce

Eko-Okna najlepszym pracodawcą w Polsce

Dziennik „Rzeczpospolita” opublikował ranking...

Na co zwrócić uwagę przy wyborze okien energooszczędnych?

Na co zwrócić uwagę przy wyborze okien energooszczędnych?

Okna energooszczędne pozwalają zminimalizować straty...

OKNOPLAST z nagrodą Najlepszego Polskiego Eksportera do Francji w 2017 roku

OKNOPLAST z nagrodą Najlepszego Polskiego Eksportera do Francji w 2017 roku

10 grudnia 2018 roku w siedzibie ambasady RP w Paryżu...» Więcej na subportalu okna