Katalog Produktów

okna
typy okien
dodatkowe wyposażenie
na dach
dachowe
świetliki
wyłazy
klapy dymowe
drzwi
dostawcy, akcesoria
fasady, ogrody zimowe
osłony, bramy
maszyny, obróbka powierzchni
szkło
montaż

Szukaj:

Szukaj:
Wyłaz dachowy WLI

Wyłaz dachowy WLI

FAKRO Sp. z o.o.
Więcej informacji o firmie Fakro

Przeznaczony jest do poddaszy nieogrzewanych i nieużytkowych, w których temperatura wewnątrz zbliżona jest do temperatury panującej na zewnątrz. Pozwala na szybkie, łatwe i bezpieczne wyjście na dach w celu przeprowadzenia prac konserwacyjnych. Duże wymiary zapewniają wygodne użytkowanie wyłazu, jak również umożliwiają doświetlenie wnętrza światłem naturalnym.

Wyposażony jest w zespoloną szybę hartowaną 4H-8-4H. Zastosowane szyby hartowane charakteryzują się podwyższoną odpornością na gradobicie oraz uderzenia mechaniczne. Wyłaz WLI posiada konstrukcję klapową i otwierany jest na bok. Może być zamontowany w sposób umożliwiający otwarcie skrzydła na prawą lub lewą stronę. Zastosowany ogranicznik obrotu stabilnie utrzymuje otwarte skrzydło oraz chroni je przed przypadkowym zatrzaśnięciem.
FAKRO Sp. z o.o. Inne produkty z tej kategorii

Okno wyłazowe termoizolacyjne FWP

O firmie | Oferta | Publikacje | Sieć sprzedaży - kontakt | Praca

Inne produkty z tej kategorii

WYŁAZY DACHOWE VERSA WVD 80X80WYŁAZY DACHOWEWyłaz WDL Lucarno R27 H / 217 H RALNowy ekologiczny fartuch w kołnierzach wyłazów VersaWYŁAZY DACHOWE VERSA WVM 47X57WYŁAZY DACHOWE VERSA WVM 47X73Wyłaz dachowy VERSA z  fartuchem EPDMVERSA WVM+ Klapowy wyłaz dachowyNowy ekologiczny fartuch w kołnierzach wyłazów VersaWYŁAZY DACHOWE VERSA WVD 47X73WYŁAZY DACHOWE