Katalog Produktów

okna
typy okien
standardowe
energooszczędne
dźwiękoszczelne
antywłamaniowe
obrotowe
gospodarcze
podawcze
przesuwne
zabytkowe
angielskie
przeciwpożarowe
oddymiajace
nietypowe
witryny
ścianki działowe
skandynawskie
holenderskie
dodatkowe wyposażenie
na dach
drzwi
dostawcy, akcesoria
fasady, ogrody zimowe
osłony, bramy
maszyny, obróbka powierzchni
szkło
montaż

Szukaj:

Szukaj:
MB-70HI - system okienno-drzwiowy o podwyższonej izolacji termicznej

MB-70HI - system okienno-drzwiowy o podwyższonej izolacji termicznej

ALUPROF S.A.
Więcej informacji o firmie ALUPROF

W odpowiedzi na stale rosnące zapotrzebowanie na wyroby budowlane o wysokiej izolacyjności termicznej opracowane zostały systemy okienno-drzwiowe z przegrodą termiczną MB-70HI, MB-70US HI oraz ściana osłonowa na bazie okien MB-70CW HI. Ich konstrukcja jest oparta na sprawdzonych, rozbudowanych i cenionych systemach bazowych MB-70, MB-70US i MB-70CW.

 

Izolacyjność termiczna ram tych systemów jest znacznie większa niż izolacyjność ram systemów bazowych. Dla konstrukcji systemu MB-70HI współczynnik Uf w zależności użytych profili i akcesoriów wynosi od 1,0 do 2,3 W/(m2K).

 

Podwyższenie izolacji termicznej uzyskuje się poprzez umieszczenie w centralnej, izolacyjnej komorze, powstałej przez połączenie przekładkami termicznymi profili aluminiowych, specjalnych wkładów izolacyjnych. Wkłady te dzięki niskiej wartości współczynnika przewodzenia ciepła obniżają przepływ ciepła przez tą komorę. Centralne położenie wkładów ogranicza również konwekcję i promieniowanie termiczne.

 

Okna i drzwi systemu MB-70HI podobnie jak w przypadku systemu bazowego mogą być wykorzystywane zarówno w zabudowie indywidualnej, jak i w fasadach aluminiowych, w przypadkach zastosowania jako wypełnienie ściany słupowo-ryglowej najwłaściwsze jest połączenie z systemem o podwyższonej izolacyjności termicznej MB-SR50N HI+.

  

 
ALUPROF S.A. Inne produkty z tej kategorii

MB-60HI - system okienno-drzwiowy o podwyższonej izolacji termicznej MB-86EI MB-60 - system okienno-drzwiowy z izolacją termiczną MB-60US, MB-60US HI - system okien z ukrytym skrzydłem, z izolacją termiczną MB-70US, MB-70US HI - system okien z ukrytym skrzydłem, z izolacją termiczną MB-86US ST, SI - Okno z ukrytym skrzydłem MB-FERROLINE system okien o wąskich profilach MB-SR50N OW - okno odchylno-wysuwne otwierane na zewnątrz

O firmie | Oferta | Publikacje | Sieć sprzedaży - kontakt | Praca

Inne produkty z tej kategorii

Okna energeto®Systemy okien Effectline!SYSTEM RENOWACYJNYSchüco AWS 90.SI+PETECKI Future Class 82 MDOkna przesuwne Mb-Slide / Mb-Slide STIDEAL 6000