Katalog Produktów

okna
typy okien
standardowe
energooszczędne
dźwiękoszczelne
antywłamaniowe
obrotowe
gospodarcze
podawcze
przesuwne
zabytkowe
angielskie
przeciwpożarowe
oddymiajace
nietypowe
witryny
ścianki działowe
skandynawskie
holenderskie
dodatkowe wyposażenie
na dach
drzwi
dostawcy, akcesoria
fasady, ogrody zimowe
osłony, bramy
maszyny, obróbka powierzchni
szkło
montaż

Szukaj:

Szukaj:
« poprzednie   | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | . . . . | 167 |  

2020-08-12

Firma Vikking ma nowego Członka Zarządu

Z początkiem sierpnia br. do firmy Vikking dołączył Marek Karwowski, obejmując stanowisko dyrektora ds. sprzedaży i marketingu z funkcją członka zarządu.

2020-08-12

Dynamiczne, ergonomiczne i nowoczesne wnętrza w siedzibie firmy HAMA ze szklanymi ściankami od AWILUX

Budynek biurowy firmy HAMA to ponad 500 m² powierzchni, której należało nadać nowy charakter – wynikający z funkcjonalności biura oraz wykorzystujący nowoczesne i spójne dla całego projektu akcenty architektoniczne.

2020-08-12

KRISPOL inwestuje w rozwój parku maszynowego: nowa okleiniarka od WPR

Firma KRISPOL podjęła współpracę z Takapol – dystrybutorem włoskich okleiniarek WPR. Nowa maszyna została wdrożona w Zakładzie nr 1 w Psarach Małych i znacznie przyspiesza proces okleinowania okien PVC.

2020-08-10

PAGEN utrzymuje poziom sprzedaży okien do USA pomimo pandemii

Producent stolarki otworowej poinformował właśnie o analogicznym, jak w ubiegłym roku, poziomie sprzedaży okien do USA i zaprezentował jedną z inwestycji wyposażoną w jego stolarkę PVC.

2020-08-10

Nowa hala produkcyjna i nowe rozwiązania produktowe – rozmawiamy o inwestycjach w fabryce STOLLAR

O najnowszej inwestycji i innych zmianach w STOLLAR rozmawiamy z Radosławem Stachyrą, Dyrektorem Naczelnym fabryki.

2020-08-10

Nakładka aluminiowa GRATIS do wybranych okien Internorm

Między 10 sierpnia a 9 października 2020 do wybranych okien Internorm otrzymasz zewnętrzną nakładkę aluminiową w dowolnym kolorze gratis. Dzięki temu w tym okresie okna oraz drzwi balkonowe i tarasowe z PVC i aluminium dostępne są taniej nawet do 25%.

2020-08-07

Prawidłowy montaż okien energooszczędnych

Dzięki energooszczędnym oknom można w znacznym stopniu ograniczyć straty ciepła z domu. Niezwykle istotne jest jednak to, by zostały one właściwie zamontowane. Tylko wtedy można w pełni wykorzystać ich właściwości termoizolacyjne.

2020-08-05

Okna dwukolorowe – idealne rozwiązanie do kamienic i wspólnot mieszkaniowych

W wielu budynkach istnieją zalecenia, co do doboru koloru okien. Rozwiązaniem tego problemu mogą być okna dwukolorowe, tzw. bikolor, dzięki któremu rama okienna i ościeżnice od wewnętrznej strony budynku różnią się od tych zewnętrznych barwą.

2020-08-04

Awilux zawalczy o 100 milionów

Leszczyński producent wzbogacił właśnie swój park maszynowy o najnowszej generacji centrum tnąco-obróbcze, którego wartość wynosi ponad 5 mln zł i planuje rozbudowę zakładu.

2020-08-03

Wakacyjny festiwal kolorów w promocji na okna PAGEN

2020-07-30

Przygotuj dom na ocieplenie klimatu z OknoPlus

Nawet jeśli tegoroczne lato nie rozpieszcza nas upałami, bezsporne jest to, że klimat w Polsce się ociepla. Budując lub remontując dom, trzeba te prognozy brać pod uwagę, aby zabezpieczyć temperaturowy komfort domowników.

2020-07-30

DRUTEX przenosi technologię laminowania na wyższy poziom

Jeden z największych producentów okien i drzwi w Europie nie zwalnia tempa, jeśli chodzi o inwestycje w nowe technologie. DRUTEX zainstalował w swojej fabryce innowacyjne maszyny STRATO.

2020-07-28

Drutex S.A. sponsorem elitarnym Pucharu Europy w mini żużlu

DRUTEX S.A. został sponsorem elitarnym Pucharu Europy w mini żużlu. Zawody odbędą się 8 sierpnia 2020 roku, po raz pierwszy w Gdańsku. Na mini torze ścigać się będą najmłodsi zawodnicy z całej Europy.

2020-07-24

Dobroplast laureatem programu Odpowiedzialny Pracodawca-Lider HR

Nagroda Odpowiedzialny Pracodawca – Lider HR trafia do firm, które tworzą bezpieczne i stabilne miejsca pracy oraz dbają przy tym o szeroko rozumiany rozwój kadry.

2020-07-24

Wymagający eksport okien do Australii w zasięgu firmy PAGEN

Australia dla wielu może jawić się jako raj na ziemi i idealne miejsce do beztroskiego życia w ciepłym klimacie. To też coraz popularniejszy, choć niełatwy kierunek eksportowy dla firm z Polski.

2020-07-23

Nowości produktowe w Amex-Bączek

System przesuwny i okna dostępne w trzech wariantach wysokości skrzydła – to nowe produkty serii „G” zaprezentowane ostatnio przez Amex-Bączek.

2020-07-21

Dopasuj ramę okienną do własnego stylu – kolorowe okna to mocny trend

2020-07-17

Okna zabezpieczone przed włamaniem. 3 elementy, które pozwolą spać spokojniej podczas urlopu

Tegoroczne lato jest wyjątkowe. Po lockdownie spragnieni wyjazdów, spotkań i wyjść chętnie rezerwujemy urlopowe pobyty. To czas, kiedy nasza czujność jest uśpiona i niekiedy zapominamy, że wakacje to również sezon na włamania.

2020-07-14

KRISPOL angażuje się w projekt Związku Polskie Okna i Drzwi – Wymień Stolarkę

Marka KRISPOL już od dłuższego czasu aktywnie angażuje się w kampanie edukacyjne, mające na celu rozpropagowanie remontów termomodernizacyjnych. Tym razem dołączyła do projektu Związku Polskie Okna i Drzwi.

2020-07-14

OKNOPLAST z nagrodą Global Success Leader

8 lipca w hotelu Sheraton w Warszawie odbyła się uroczysta gala European Leadership Awards. Wydarzenie wieńczące Executive Forum 2020 miało na celu wyłonienie laureatów w 7 kategoriach.

« poprzednie   | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | . . . . | 167 |