Nowy Dyrektor Zarządzający Nice Polska

Zainteresowany? Poproś o ofertę!

Marcin Skrobisz, nowy Dyrektor Zarządzający Nice Polska Sp. z o.o.

fot. Nice

Marcin Skrobisz, nowy Dyrektor Zarządzający Nice Polska Sp. z o.o.


Robert Lubaszewski, nowy Dyrektor Handlowy i Marketingu Nice Polska

fot. Nice

Robert Lubaszewski, nowy Dyrektor Handlowy i Marketingu Nice Polska

Od 1 lipca 2018 funkcję Dyrektora Zarządzającego w firmie Nice Polska Sp. z o.o. przejmie obecny Dyrektor Handlowy Regionu Północ – Marcin Skrobisz. Dotychczasowy Dyrektor Zarządzający – Adam Krużyński, kontynuuje karierę w strukturach grupy Nice, jako Dyrektor ds. Sprzedaży (Chief Sales Officer) Nice SpA we Włoszech, pozostając w zarządzie spółki Nice Polska w roli członka zarządu.


Marcin Skrobisz z firmą Nice jest związany od lipca 2001 roku, kiedy to objął stanowisko Asystenta Dyrektora Handlowego, by już we wrześniu awansować na Kierownika Regionu Zachodniego, odpowiadając za sprzedaż w województwach: pomorskim, kujawsko-pomorskim, zachodnio-pomorskim, lubuskim i wielkopolskim. Od 2010 roku, po reorganizacji Działu Handlowego, pełnił rolę Dyrektora Handlowego Regionu Północ – od tego czasu był również odpowiedzialny za województwa mazowieckie, podlaskie oraz warmińsko-mazurskie. W latach 2007/2008 oraz 2016 był odpowiedzialny za wdrażanie nowego systemu informatycznego Microsoft Dynamics Axapta w zakresie sprzedaży i logistyki, a w 2011 roku nadzorował proces wprowadzenia marki KingGates do oferty firmy. Od roku 2008 jest osobą odpowiedzialną za proces zakupu i realizację dostaw bezpośrednio ze spółki Nice SpA z Włoch.

Jako Dyrektor Zarządzający Marcin Skrobisz będzie odpowiedzialny za zarządzanie działalnością całej spółki, skupiając się przede wszystkim na analizowaniu i wykorzystywaniu nowych możliwości rozwoju Nice w Polsce. Dodatkowo będzie nadzorował działy: automatyki do rolet, markiz i żaluzji oraz systemów parkingowych. Prywatnie Marcin jest ojcem dwóch synów, lubi dobrą książkę, piłkę nożną (którą trenują jego synowie), a wolny czas spędza aktywnie na rowerze z rodziną. 

W związku z awansem Marcina Skrobisza, w firmie będzie miała miejsce kolejna już w historii firmy reorganizacja. Dotychczasowe stanowiska Dyrektora Handlowego Regionu Północ oraz Dyrektora Handlowego Regionu Południe zostaną połączone. Fotel Dyrektora Handlowego oraz Marketingu firmy Nice Polska obejmie Robert Lubaszewski – wieloletni pracownik firmy.

Ścieżka kariery Roberta Lubaszewskiego była bardzo podobna. Zaczynał w 2001 roku jako Asystent, by później pracować jako Handlowiec, a następnie Kierownik Regionu Południe, odpowiadając za sprzedaż w województwach: dolnośląskim, opolskim, śląskim, łódzkim, świętokrzyskim i małopolskim. Od 2010 roku pełnił funkcję Dyrektora Handlowego Regionu Południe, a pod jego opieką znalazły się dodatkowo województwa podkarpackie, lubelskie oraz cześć województwa mazowieckiego. Obecnie Robert Lubaszewski będzie kierował działami marketingu oraz całym działem sprzedaży produktów Nice (region północ i południe), działem DIY, działem bram garażowych, wideodomofonów oraz działem eksportu. W życiu prywatnym jest szczęśliwym ojcem trójki dzieci (córka i dwóch synów). Poza dobrą muzyką i filmem jego największą pasją jest motoryzacja, a szczególnie jazda samochodami terenowymi. Od kilku lat regularnie, wraz z rodziną, którą zaraził swoją pasją, w trakcie wypraw offroad’owych, odwiedza trudno dostępne miejsca w Europie Środkowej i Wschodniej.  

Choć struktura firmy się zmienia, strategia wciąż pozostaje ta sama. Kierunek obrany przez mojego poprzednika Adama Krużyńskiego, obecnie Dyrektora Sprzedaży w całej Grupie Nice, będzie kontynuowany – zapewnia Marcin Skrobisz. – Długoletnia współpraca z Adamem i Robertem, nabyte przez lata pracy w Nice doświadczenie, wzorowe relacje z Partnerami Handlowymi firmy oraz stabilna i rodzinna atmosfera wśród pracowników, to duży kapitał, który bardzo szanuję i zamierzam wzmacniać. Będę dążył do tego, abyśmy dalej z całym zespołem tworzyli firmę dynamiczną, kreatywną i wciąż rozwijającą się, bo firmę tworzą ludzie. Wierzę, że zarówno obecność Adama w strukturach całej Grupy, jak i kolejne akwizycje oraz poszerzanie asortymentu sprzedawanych produktów pozwolą nam dalej rozwijać się szybciej niż rynek. Przez kilkanaście lat, wraz z Robertem, tworzyliśmy i rozwijaliśmy firmę, stąd zadania, przed którymi teraz stoimy, mogą nas tylko zmotywować do wytężonej pracy. 


#napedy_bramowe, #bramy_garazowe, #nice

Zainteresowany? Poproś o ofertę!Ewolucja systemu YOODA Smart Home

Ewolucja systemu YOODA Smart Home

YOODA Smart Home to dwukierunkowy system, który jest...

IV Spotkanie Oficjalnych Sprzedawców Dickson – Dickson Dealers

IV Spotkanie Oficjalnych Sprzedawców Dickson – Dickson Dealers

W dniach 3-4 grudnia odbędzie się już IV Spotkanie...

Grupa Sukces rozbudowuje ofertę o nowe serie pilotów

Grupa Sukces rozbudowuje ofertę o nowe serie pilotów

Sukces Technology Group oferuje nowoczesne, profesjonalne...

Brama garażowa zimą. Jak nie stracić jej funkcjonalności?

Brama garażowa zimą. Jak nie stracić jej funkcjonalności?

Ja zabezpieczyć bramę, aby podczas zimy korzystać z...

System automatycznej wentylacji bramy od Hörmann

System automatycznej wentylacji bramy od Hörmann

Skuteczną wentylację przy minimalnych stratach ciepła...» Więcej na subportalu osłony, bramy