Nowy Dyrektor Zarządzający Nice Polska

Zainteresowany? Poproś o ofertę!

Marcin Skrobisz, nowy Dyrektor Zarządzający Nice Polska Sp. z o.o.

fot. Nice

Marcin Skrobisz, nowy Dyrektor Zarządzający Nice Polska Sp. z o.o.


Robert Lubaszewski, nowy Dyrektor Handlowy i Marketingu Nice Polska

fot. Nice

Robert Lubaszewski, nowy Dyrektor Handlowy i Marketingu Nice Polska

Od 1 lipca 2018 funkcję Dyrektora Zarządzającego w firmie Nice Polska Sp. z o.o. przejmie obecny Dyrektor Handlowy Regionu Północ – Marcin Skrobisz. Dotychczasowy Dyrektor Zarządzający – Adam Krużyński, kontynuuje karierę w strukturach grupy Nice, jako Dyrektor ds. Sprzedaży (Chief Sales Officer) Nice SpA we Włoszech, pozostając w zarządzie spółki Nice Polska w roli członka zarządu.


Marcin Skrobisz z firmą Nice jest związany od lipca 2001 roku, kiedy to objął stanowisko Asystenta Dyrektora Handlowego, by już we wrześniu awansować na Kierownika Regionu Zachodniego, odpowiadając za sprzedaż w województwach: pomorskim, kujawsko-pomorskim, zachodnio-pomorskim, lubuskim i wielkopolskim. Od 2010 roku, po reorganizacji Działu Handlowego, pełnił rolę Dyrektora Handlowego Regionu Północ – od tego czasu był również odpowiedzialny za województwa mazowieckie, podlaskie oraz warmińsko-mazurskie. W latach 2007/2008 oraz 2016 był odpowiedzialny za wdrażanie nowego systemu informatycznego Microsoft Dynamics Axapta w zakresie sprzedaży i logistyki, a w 2011 roku nadzorował proces wprowadzenia marki KingGates do oferty firmy. Od roku 2008 jest osobą odpowiedzialną za proces zakupu i realizację dostaw bezpośrednio ze spółki Nice SpA z Włoch.

Jako Dyrektor Zarządzający Marcin Skrobisz będzie odpowiedzialny za zarządzanie działalnością całej spółki, skupiając się przede wszystkim na analizowaniu i wykorzystywaniu nowych możliwości rozwoju Nice w Polsce. Dodatkowo będzie nadzorował działy: automatyki do rolet, markiz i żaluzji oraz systemów parkingowych. Prywatnie Marcin jest ojcem dwóch synów, lubi dobrą książkę, piłkę nożną (którą trenują jego synowie), a wolny czas spędza aktywnie na rowerze z rodziną. 

W związku z awansem Marcina Skrobisza, w firmie będzie miała miejsce kolejna już w historii firmy reorganizacja. Dotychczasowe stanowiska Dyrektora Handlowego Regionu Północ oraz Dyrektora Handlowego Regionu Południe zostaną połączone. Fotel Dyrektora Handlowego oraz Marketingu firmy Nice Polska obejmie Robert Lubaszewski – wieloletni pracownik firmy.

Ścieżka kariery Roberta Lubaszewskiego była bardzo podobna. Zaczynał w 2001 roku jako Asystent, by później pracować jako Handlowiec, a następnie Kierownik Regionu Południe, odpowiadając za sprzedaż w województwach: dolnośląskim, opolskim, śląskim, łódzkim, świętokrzyskim i małopolskim. Od 2010 roku pełnił funkcję Dyrektora Handlowego Regionu Południe, a pod jego opieką znalazły się dodatkowo województwa podkarpackie, lubelskie oraz cześć województwa mazowieckiego. Obecnie Robert Lubaszewski będzie kierował działami marketingu oraz całym działem sprzedaży produktów Nice (region północ i południe), działem DIY, działem bram garażowych, wideodomofonów oraz działem eksportu. W życiu prywatnym jest szczęśliwym ojcem trójki dzieci (córka i dwóch synów). Poza dobrą muzyką i filmem jego największą pasją jest motoryzacja, a szczególnie jazda samochodami terenowymi. Od kilku lat regularnie, wraz z rodziną, którą zaraził swoją pasją, w trakcie wypraw offroad’owych, odwiedza trudno dostępne miejsca w Europie Środkowej i Wschodniej.  

Choć struktura firmy się zmienia, strategia wciąż pozostaje ta sama. Kierunek obrany przez mojego poprzednika Adama Krużyńskiego, obecnie Dyrektora Sprzedaży w całej Grupie Nice, będzie kontynuowany – zapewnia Marcin Skrobisz. – Długoletnia współpraca z Adamem i Robertem, nabyte przez lata pracy w Nice doświadczenie, wzorowe relacje z Partnerami Handlowymi firmy oraz stabilna i rodzinna atmosfera wśród pracowników, to duży kapitał, który bardzo szanuję i zamierzam wzmacniać. Będę dążył do tego, abyśmy dalej z całym zespołem tworzyli firmę dynamiczną, kreatywną i wciąż rozwijającą się, bo firmę tworzą ludzie. Wierzę, że zarówno obecność Adama w strukturach całej Grupy, jak i kolejne akwizycje oraz poszerzanie asortymentu sprzedawanych produktów pozwolą nam dalej rozwijać się szybciej niż rynek. Przez kilkanaście lat, wraz z Robertem, tworzyliśmy i rozwijaliśmy firmę, stąd zadania, przed którymi teraz stoimy, mogą nas tylko zmotywować do wytężonej pracy. 


#napedy_bramowe, #bramy_garazowe, #nice

Zainteresowany? Poproś o ofertę!WIŚNIOWSKI na targach MADE expo w Mediolanie

WIŚNIOWSKI na targach MADE expo w Mediolanie

WIŚNIOWSKI na targach MADE expo w Mediolanie. Stolica...

Markiza MX-3, czyli od pomysłu do produkcji seryjnej

Markiza MX-3, czyli od pomysłu do produkcji seryjnej

Produkty markilux planuje się skrupulatnie. Tak, jak...

KRISPOL udostępnia wygodny e-sklep do zamawiania swoich bram

KRISPOL udostępnia wygodny e-sklep do zamawiania swoich bram

KRISPOL uruchomił e-sklep do ofertowania i zamawiania...

COSMO|WM – pilot radiowy o wyjątkowym designie wkrótce w ofercie MOBILUS

COSMO|WM – pilot radiowy o wyjątkowym designie wkrótce w ofercie MOBILUS

MOBILUS COSMO|WM to pilot 1-kanałowy, pracujący w...

Rolety rzymskie sposobem na wiosenne odświeżenie wnętrza

Rolety rzymskie sposobem na wiosenne odświeżenie wnętrza

Rolety rzymskie pełnią funkcję nie tylko praktyczną,...» Więcej na subportalu osłony, bramy