Centrum wyszukiwania

osłony, bramy
OSŁONY - PRODUKTY GOTOWE
OSŁONY - KOMPONENTY
BRAMY - KRATY
garażowe
uchylne
segmentowe
przesuwane
zwijane
inne
przemysłowe
szybkobieżne, systemy przeładunkowe
wjazdowe
ogrodzenia
kraty
systemy bram
akcesoria do bram
maszyny i narzędzia do produkcji
usługi
okna
drzwi
dostawcy, akcesoria
fasady, ogrody zimowe
maszyny, obróbka powierzchni
szkło
montaż

Szukaj:

Szukaj:
Bramy garażowe roletowe

Bramy garażowe roletowe

Kolbud Sp. z o.o.
Więcej informacji o firmie Kolbud

Bramy roletowe stosuje się, kiedy chcemy zaoszczędzić miejsce pod sufitem. Brama ta działa na podobnej zasadzie, jak roleta okienna - płat roluje się wokół wału w napędzie.

Stosując bramy roletowe zyskujesz:

Łatwość obsługi
Wyposażenie bramy w siłownik zapewnia jej komfortową obsługę . Brama roletowa jako jedyna posiada napęd elektryczny w pakiecie podstawowym – bez dopłaty. Sterowanie odbywa się za pomocą wyłączników: wewnętrznego i zewnętrznego na kluczyk. Zamawiając dodatkowo zdalne sterowanie pilotem, niezależnie od aury, wygodnie i bezpiecznie wjedziesz do garażu. W przypadku braku zasilania bramę można otworzyć ręcznie, za pomocą korby.

Funkcjonalność
zwarta budowa bramy: brak prowadnic podsufitowych oraz pionowe prowadzenie płaszcza gwarantuje oszczędność miejsca w garażu i na podjeździe. Teraz zaoszczędzoną przestrzeń pod sufitem możesz zagospodarować tak jak chcesz: zawiesić narty, zgromadzić wędki, itp.

Oszczędność
Właściwy poziom oświetlenia wnętrza i oszczędność energii w ciemnym pomieszczeniu (np. w garażu bez okien) można uzyskać montując w bramie profile z przeszkleniami. Dolna uszczelka komorowa, uszczelki szczotkowe w prowadnicach oraz uszczelka przykręcana do nadproża gwarantują mniejsze straty ciepła w garażu.

Bezpieczneństwo
Ochronę użytkowania gwarantuje system fotokomórek, hamulec bezpieczeństwa oraz optyczna listwa bezpieczeństwa - dzięki takim mechanizmom praca bramy jest pod ścisłą kontrolą. Hamulec bezpieczeństwa montowany jest standardowo do wszystkich bram powyżej 9m2 powierzchni, bramy mniejsze można wyposażyć dodatkowo w hamulec bezpieczeństwa.

Trwałość
Zastosowanie wysokiej jakości aluminium - materiału odpornego na korozję zapewnia wieloletnie użytkowanie bramy.

Więcej na temat bram garażowych roletowych na www.kolbuddom.plbramy-roletowe


Zapytaj o produkt

Inne produkty z tej kategorii

Bramy rolowaneBrama Rolowana - Vente RGZBramy garażowe ROLOWANEBRAMY GARAŻOWE FIRMY ROLMETBramy rolowaneBramy rolowane Brama garażowa ROLOWANArolowane bramy garażoweBramy garażowe rolowaneMini 52