Centrum wyszukiwania

osłony, bramy
OSŁONY - PRODUKTY GOTOWE
osłony wewnętrzne
osłony zewnętrzne
rolety
aluminowe
PVC
drewniane
materiałowe screen
antywłamaniowe
żaluzje fasadowe
markizy
okiennice
moskitiery
OSŁONY - KOMPONENTY
BRAMY - KRATY
okna
drzwi
dostawcy, akcesoria
fasady, ogrody zimowe
maszyny, obróbka powierzchni
szkło
montaż

Szukaj:

Szukaj:
Opoterm

Opoterm

PAGEN SP. Z O.O.
Więcej informacji o firmie PAGEN
Rolety zewnętrzne OPOTERM SYSTEM
Innowacyjny system rolet nadstawnych jest nową propozycją firmy Aluprof dla tych, którzy oczekują nowoczesnego, wszechstronnego oraz dającego poczucie bezpieczeństwa systemu.System został zaprojektowany z myślą o użytkownikach, bazując na opiniach i wskazówkach architektów i projektantów oraz własnym wieloletnim doświadczeniu w konstruowaniu i produkcji systemów roletowych.
Jest to system bardzo uniwersalny i wszechstronny umożliwiający montaż bez zabudowy, z zabudową częściową bądź całkowitą. Przemyślana konstrukcja systemu umożliwia wykonanie pojedynczej rolety a także zestawu rolet w jednej skrzynce.Szczególną zaletą systemu jest możliwość wyboru sposobu rewizji od dołu lub od czoła skrzynki nawet przed końcowym montażem całej rolety.Więcej informacji tutajPAGEN SP. Z O.O. Inne produkty z tej kategorii

Termolux TL 1000 Integro Intermo (IT 2000) SK system ST 2000

O firmie | Oferta | Publikacje | Sieć sprzedaży - kontakt | Praca

Inne produkty z tej kategorii

Żaluzje fasadoweRolety zewnętrzne podtynkowesystem podtynkowy SPRolety zewnętrzne UCHYLANERolety zewnętrzne Roleta zewnętrzna RZ do zabudowyRoleta zewnętrzna - PodtynkowaRoletyPilot 1 kanałowyROLETY ZEWNĘTRZNE NADSTAWNERolety w systemie adaptacyjnym (SK)