Katalog Produktów

osłony, bramy
OSŁONY - PRODUKTY GOTOWE
osłony wewnętrzne
osłony zewnętrzne
rolety
aluminowe
PVC
drewniane
materiałowe screen
antywłamaniowe
żaluzje fasadowe
markizy
okiennice
moskitiery
OSŁONY - KOMPONENTY
BRAMY - KRATY
okna
drzwi
dostawcy, akcesoria
fasady, ogrody zimowe
maszyny, obróbka powierzchni
szkło
montaż

Szukaj:

Szukaj:
Roleta elewacyjna DK-RZP

Roleta elewacyjna DK-RZP

DAKO Sp. z o.o.
Więcej informacji o firmie DAKO

 

Rolety elewacyjne to doskonałe rozwiązanie zarówno dla budynków już wykończonych, jak i tych nowo budowanych. Ich montaż nie wymaga bezpośredniej ingerencji w bryłę budynku ponieważ w przypadku tego systemu skrzynka rolety montowana jest bezpośrednio na zewnętrznej elewacji lub we wnęce okiennej.

 

Do wyboru mamy kilka kształtów skrzynek rolety, które pozwalają na spójne dopasowanie ich do charakteru budynku także od strony wizualnej.

Skrzynka rolety może być:

 

okrągła – w systemie DK-RZO,

półokrągła – w systemie DK-RZP,

pięciokątna – w systemie DK-RZS.

Ich różnorodność sprawia, że wygląd rolet możemy dopasować do indywidualnych preferencji. Sprawdzone i niezawodne rozwiązania techniczne systemu rolet spełnią zarówno oczekiwania klientów o wysokich wymaganiach architektonicznych, jak również tych poszukujących nowoczesnych i funkcjonalnych rozwiązań.

 

Konserwacja i serwisowanie rolet elewacyjnych możliwe jest bez zakłócania prywatności domowników, ze względu na umiejscowienie ich klapy rewizyjnej na zewnątrz budynku.

 

Rolety zewnętrzne w tym systemie obsługiwane mogą być zarówno ręcznie jak i z użyciem sterowania automatycznego. Zastosowanie w roletach napędu pozwala dodatkowo na wyposażenie ich w detekcję przeszkód i włączenie do systemu inteligentnego domu.

 

System rolet elewacyjnych umożliwia także zintegrowanie ich z moskitierą zwijaną do skrzynki roletowej. Rozwiązanie to pozwala na niezależne korzystanie z zalet rolet zewnętrznych i zadbanie o ochronę domu przed uciążliwymi owadami.

 

·         W systemach tych oferujemy również wersję z moskitierą zwijaną wraz z roletą do skrzynki roletowej.

 
DAKO Sp. z o.o. Inne produkty z tej kategorii

Roleta nadstawna DK-RNC Roleta nadstawna DK-RNB Roleta podtynkowa DK-RSP Roleta elewacyjna DK-RZO Roleta elewacyjna DK-RZS

O firmie | Oferta | Publikacje | Sieć sprzedaży - kontakt | Praca

Inne produkty z tej kategorii

ROLETY SCREENRolety zewnętrzne NADSTAWNERolety zewnętrzne SK45°, OWALIntegroKraty ROLOWANERolety zewnętrzneRolety