Centrum wyszukiwania

osłony, bramy
OSŁONY - PRODUKTY GOTOWE
OSŁONY - KOMPONENTY
systemy roletowe wewnętrzne
systemy roletowe zewnętrzne
systemy markiz
systemy okiennic
elementy systemowe osłon zewnętrznych
skrzynki roletowe
profile, lamele
akcesoria do rolet
sterowanie, napędy
tkaniny
inne
elementy systemowe osłon wewnętrznych
maszyny i narzędzia do osłon
BRAMY - KRATY
okna
drzwi
dostawcy, akcesoria
fasady, ogrody zimowe
maszyny, obróbka powierzchni
szkło
montaż

Szukaj:

Szukaj:
ROKA-TOP® NEOLINE 2

ROKA-TOP® NEOLINE 2

Beck & Heun
Więcej informacji o firmie beckheun
ROKA-TOP® NEOLINE 2 - Wydajność pod każdym względem
Bezkonkurencyjna stabilność i przenoszenie obciążeń
Poza doskonałymi właściwościami izolacyjnymi i oszczędzającymi czas rozwiązaniami montażowymi ROKA-TOP® NEOLINE 2 wyróżnia się przede wszystkim niezwykłą stabilnością. Skorupa wykonana z materiału Neopor®-wyposażona jest we wzmacniane profi le aluminiowe i zbrojenia, co wzmacnia nie tylko samą skrzynkę, lecz również dodatkowo całe okno.
Dodatek „NEOLINE“ oznacza doskonałe właściwości termoizolacyjne . Wynikają one z zastosowania materiału Neopor®. To dzięki niemu parametry termoizolacji są lepsze o niemal 20% w porównaniu z jego poprzednikiem Styroporem®. W produktach ROKA-TOP® NEOLINE 2 materiał Neopor® dopełnia właściwości serii ROKA-TOP® 2. W rezultacie powstała skrzynka nadprożowa klasy premium, która nie ma sobie równych. 

RROKA-TOP® NEOLINE 2 łączy całą gamę komponentów, które stabilizują okno i zapewniają komfortowy montaż. Nowa konstrukcja i zastosowanie Neoporu® w charakterze wydajnego materiału izolacyjnego pozwalają uzyskać właściwości termoizolacyjne, o których dotąd nawet nie można było myśleć. I to aż do całkowitego wyeliminowania mostków cieplnych w obrębie nadproża. Również w zakresie szczelności powietrznej i wodoszczelności w przypadku intensywnych opadów system nie dopuszcza żadnych kompromisów.

 

Ustabilizowanie i jednoczesne odciążenie okna, wyjątkowy komfort montażu i doskonałe parametry termoizolacyjne czynią z ROKA-TOP® NEOLINE 2 model klasy premium, spełniający najwyższe standardy jakościowe. Skrzynka nadprożowa oferowana jest razem z systemem prowadnic ALUMINIUM RG-TG, szczelnym nawet w razie intensywnych opadów, w wersjach przeznaczonych do okien i drzwi.


Zapytaj o produkt

Beck & Heun Inne produkty z tej kategorii

ROKA-TOP® 2 SHADOW EX ROKA-TOP® 2 EX RG ROKA-TOP® 2 EX - Nakładana skrzynka nadprożowa - ulepszona klasyka ROKA-TOP® 2 SHADOW - Skrzynka nadprożowa do żaluzji ROKA-TOP® 2 ROKA-TOP® 2 RG

O firmie | Oferta | Publikacje | Sieć sprzedaży - kontakt | Praca

Inne produkty z tej kategorii

SYSTEM 4-w-1 (DLA CIĘŻKICH KONSTRUKCJI)System A3B thermSYSTEM ROLETY WBUDOWANEJVEKA - Gotowe skrzynki roletoweVegas RevoVEKA - Gotowe skrzynki roletoweSKRZYNKI ROLETOWE ORAZ POKRYWY BOCZNE (45,20-STOPNI, OWAL, POLOWAL)