Centrum wyszukiwania

osłony, bramy
OSŁONY - PRODUKTY GOTOWE
OSŁONY - KOMPONENTY
systemy roletowe wewnętrzne
systemy roletowe zewnętrzne
systemy markiz
systemy okiennic
elementy systemowe osłon zewnętrznych
elementy systemowe osłon wewnętrznych
maszyny i narzędzia do osłon
BRAMY - KRATY
okna
drzwi
dostawcy, akcesoria
fasady, ogrody zimowe
maszyny, obróbka powierzchni
szkło
montaż

Szukaj:

Szukaj:
TR-A Max

TR-A Max

Rol-Pas
Więcej informacji o firmie Rol-Pas

TR-A Max Ta wersja testera wyposażona została w szafkę sterującą z panelem dotykowym. Dzięki temu uzyskano możliwość dokładnego sterowania ruchomą belką roboczą – możemy zaprogramować wysokość na jaką ma jechać z dokładnością nawet do 0,1 mm (przy zastosowaniu serwosilnika; przy silniku trójfazowym lub krokowym uzyskamy dokładność do 0,5 mm). Ponieważ możemy precyzyjnie kontrolować belkę roboczą, nie ma przeszkód do testowania na testerze TR-A Max roletek materiałowych, plis, żaluzji oraz rolet zewnętrznych. Wszystko zależy od zastosowanego napędu, który trzeba dostosować do maksymalnego obciążenia, oraz zastosowanych uchwytów. Do roletek, podobnie jak w przypadku TR-A i TR-S, polecamy uchwyty stożkowe i uchwyty do rolet w kasetach. Do plis wykonujemy specjalne uchwyty dopasowane do produktów klienta i dedykujemy im dodatkową belkę dolną. Natomiast do rolet zewnętrznych proponujemy zastosowanie specjalistycznych uchwytów ręcznych (to operator montując skrzynkę rolety w uchwycie odpowiada za jej odpowiednie dociśnięcie za pomocą pokręteł) lub uniwersalnych (pasujących do wielu rodzajów skrzynek) uchwytów pneumatycznych.

Winda wykonana z profili aluminiowych. Wielkość windy uzależniona jest od maksymalnej wielkości produkowanej rolety. Niezależnie od szerokości i wysokości całego testera, zawsze wykonujemy stabilne konstrukcje, wzmacniane w zależności od potrzeby. Odpowiednią stabilność zyskujemy również dzięki solidnemu montażowi do ściany, podłogi ewentualnie do sufitu lub stołu do cięcia tkanin (SRM). Nasze windy wyposażone są w osłony wszystkich napędów w celu poprawienia bezpieczeństwa operatora urządzenia. Podobnie jest z doborem odpowiedniego napędu, który z kolei zależy od maksymalnego ciężaru rolety. Z tego względu każda winda wyceniana jest indywidualnie.
Rol-Pas Inne produkty z tej kategorii

TR-A Serwo Uniwersalna TR-A Serwo TR-S TR-A Stoły SRM do cięcia materiału

O firmie | Oferta | Publikacje | Sieć sprzedaży - kontakt | Praca

Inne produkty z tej kategorii

MAGNUM 600/1RDAutomat do montażu rolet - Alu Light  350Automat do montażu rolet - AluKap 350Przyrząd do cięcia profili roletkowychOKLEJARKA PROWADNIC