Katalog Produktów

osłony, bramy
OSŁONY - PRODUKTY GOTOWE
OSŁONY - KOMPONENTY
systemy roletowe wewnętrzne
systemy roletowe zewnętrzne
systemy markiz
systemy okiennic
elementy systemowe osłon zewnętrznych
elementy systemowe osłon wewnętrznych
maszyny i narzędzia do osłon
BRAMY - KRATY
okna
drzwi
dostawcy, akcesoria
fasady, ogrody zimowe
maszyny, obróbka powierzchni
szkło
montaż

Szukaj:

Szukaj:
TR-A Serwo

TR-A Serwo

Rol-Pas
Więcej informacji o firmie Rol-Pas

TR-A Serwo

Tester TR-A Serwo to urządzenie służące do kontroli głównie rolet zewnętrznych, ale przy zastosowaniu odpowiedniej konstrukcji i uchwytów, może służyć jako winda do testowania rolet materiałowych czy plis. Podobnie jak wersję TR-A Max windę tę można wyposażyć w uchwyty do rolet zewnętrznych, uchwyty do rolet w kasetach, uchwyty stożkowe, uchwyty do plis lub żaluzji. W przeciwieństwie jednak do TR-A Max, w wersji TR-A Serwo rozstaw uchwytów programowalny jest, podobnie jak wysokość na jaką ma jechać belka robocza, z panelu dotykowego. W przypadku gdy winda ta ma służyć do testowania plis, żaluzji czy rolet zewnętrznych, instalowane są na niej dwie belki poziome – górna ruchoma i dolna nieruchoma. Na obu zamocowane są automatycznie rozsuwane uchwyty, które są ze sobą zsynchronizowane (uchwyt górny i dolny przesuwa się na tę samą zadaną odległość). Ruch belki do góry i do dołu jest wywoływany przez zastosowanie silnika krokowego / trójfazowego lub serwosilnika, natomiast za ruch w poziomie odpowiadają serwosilniki.

Winda wykonana z profili aluminiowych. Wielkość windy uzależniona jest od maksymalnej wielkości produkowanej rolety. Niezależnie od szerokości i wysokości całego testera, zawsze wykonujemy stabilne konstrukcje, wzmacniane w zależności od potrzeby. Odpowiednią stabilność zyskujemy również dzięki solidnemu montażowi do ściany, podłogi ewentualnie do sufitu lub stołu do cięcia tkanin (SRM). Nasze windy wyposażone są w osłony wszystkich napędów w celu poprawienia bezpieczeństwa operatora urządzenia. Podobnie jest z doborem odpowiedniego napędu, który z kolei zależy od maksymalnego ciężaru rolety. Z tego względu każda winda wyceniana jest indywidualnie.
Rol-Pas Inne produkty z tej kategorii

TR-A Serwo Uniwersalna TR-A Max TR-S TR-A Stoły SRM do cięcia materiału

O firmie | Oferta | Publikacje | Sieć sprzedaży - kontakt | Praca

Inne produkty z tej kategorii

Automat do montażu rolet - AluKap 350Automat do montażu rolet - Alu Light  350Przyrząd do cięcia profili roletkowychMAGNUM 600/1RDOKLEJARKA PROWADNIC