stanowisko:

DOMIX-P: PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY RYNEK: NIEMIECKI

Firma:Domix-P
Treść ogłoszenia:Firma DOMIX-P
Poszukuje kandydata na stanowisko:PRZEDSTAAWICIEL HANDLOWY - RYNEK NIEMIECKI

  • Zakres obowiązków :

    • Współpraca z aktualnymi klientami firmy , utrzymywanie pozytywnych relacji biznesowych;
    • Aktywne poszukiwanie nowych partnerów handlowych na rynku niemieckim;
    • Realizacja planów sprzedaży w podległym regionie;
    • Współtworzenie i wdrażanie strategii rozwoju sprzedaży;
    • Wsparcie techniczne klientów;
    • Współpraca z innymi działami firmy w zakresie wykonywanych zadań;

    Wymagania :

    • Biegła znajomość języka niemieckiego w mowie i piśmie;
    • Minimum roczne doświadczenie na podobnym stanowisku w branży stolarki otworowej;
    • Samodzielności i doskonała organizacja pracy;
    • Umiejętność tworzenia i utrzymywania trwałych relacji z klientami;
    • Dyspozycyjność do odbywania podróży służbowych
    • Wykonywanie pomiarów stolarki PCV & ALU
    • Systematyczność w działaniu i dążenie do wyznaczonych celów;
    • prawo jazdy kategorii B;

    Wybranym kandydatom oferujemy :

    • Zatrudnienie w młodym i dynamicznym zespole;
    • Stabilne zatrudnienie na umowę o pracę w renomowanej polskiej firmie;
    • Atrakcyjne wynagrodzenie oraz system premiowy powiązany z osiągniętymi wynikami;
    • Możliwość rozwoju zawodowego, oraz pakiet szkoleń;
    • Samodzielne stanowisko pracy umożliwiające wykorzystanie potencjału sprzedażowego;
    • Niezbędne narzędzia do pracy ( samochód, telefon, laptop).

W przypadku zainteresowania powyższą ofertą pracy, prosimy o przesyłanie aplikacji na adres: praca@domix-p.pl

Do aplikacji prosimy dopisać klauzulę: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.97 o Ochronie Danych Osobowych Dz. U. Nr 133 poz. 883)"