Specjalista ds. sprzedaży stolarki PVC i ALU. Do obsługi klientów niemieckojezycznych

Firma:Neuffer Fenster Türen GmbH
Treść ogłoszenia:
Neuffer Fenster + Türen GmbH
Kronprinzstraße 870173 StuttgartGermany

ZATRUDNI

Specjalistę ds. sprzedaży stolarki PVC i ALU
Do obsługi klientow niemieckojęzycznych

Miejsce pracy: Stuttgart, Niemcy

Zakres obowiązków:

budowanie pozytywnych relacji z klientem,
doradztwo techniczno-handlowe,
budowanie wizerunku firmy wśród nowych i stałych klientów,
przygotowanie ofert handlowych dotyczących stolarki okiennej

Wymagania:

bardzo dobra znajomość języka niemieckiego
komunikatywna znajomość języka angielskiego mile widziana
znajomość stolarki otworowej PVC i ALU
znajomość pakietu Ms Office
samodzielność działania oraz nastawienie na realizację celów,
samodyscyplina – umiejętność organizacji pracy,
dyspozycyjność, zaangażowanie, komunikatywność, odpowiedzialność,

Oferujemy:

samodzielną i stabilną pracę na ternie Niemiec na warunkach niemieckich,
szkolenia oraz rozwój zawodowy,
wyposażenie niezbędne do pracy na tym stanowisku,
wynagrodzenie adekwatne do osiąganych wyników pracy.

Aplikacje zawierające CV w języku niemieckim i/lub angielskim prosimy wysyłać na adres: jobs@neuffer.de

Prosimy o dopisanie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Neuffer Fenster + Türen GmbH
 umieszczonych w dokumentach aplikacyjnych w celach związanych
z procesem obecnej oraz przyszłych rekrutacji”.