ogłoszenie
stanowisko:

OFERENT

Firma:Akpo Konstrukcje Aluminiowe Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp.K.
Treść ogłoszenia:

Zapraszamy do aplikacji na stanowisko Oferent

Miejsce pracy: Zegartowice 160, 32-415 Raciechowice

OPIS STANOWISKA

  • analizowanie dokumentacji projektowej
  • kontakt z Klientem
  • sporządzanie i wysyłanie wycen

WYMAGANIA

  • wykształcenie wyższe lub w trakcie studiów na kierunku budownictwo
  • dobra znajomość programu AutoCAD mile widziana
  • obsługa MS Office, w szczególności dobra znajomość MS Excel
  • komunikatywność i łatwość w nawiązywaniu kontaktów
  • umiejętności organizacyjne i analityczne
  • skrupulatność

OFERUJEMY

  • zatrudnienie w dynamicznie rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • interesująca praca w przyjaznym i zaangażowanym zespole
  • możliwość rozwoju zawodowego
  • stabilne i atrakcyjne warunki zatrudnienia

mail: dominika@akpo.com.pl tel. 515 541 362 lub 12 271 52 23