stanowisko:

Technolog Systemów Aluminiowych – Londyn, Wielka Brytania

Firma:Alu Glass LTD

Firma Aluglass Ltd z siedzibą w Wielkiej Brytanii w Harold Wood w hrabstwie Essex (obrzeża Londynu), zatrudni technologa systemów aluminiowych.

Wymagania:

  • znajomość języka angielskiego
  • znajomość programu Logikal, Licz okno
  • doświadczenie w branży
  • znajomość dokumentacji technicznej

Zakres obowiązków:

  • przygotowywanie ofert oraz dokumentacji
  • przygotowanie produkcji oraz rysunków technicznych
  • korespondencja z klientami oraz z dostawcami
  • zamówienia materiałów
  • koordynacja projektów

Oferujemy:

  • praca na pełny etat z wszelkimi świadczeniami
  • w razie potrzeby laptop, telefon komórkowy
  • atrakcyjne zarobki £25,000-£45,000 brutto rocznie w zależności od doświadczenia
  • pomoc w załatwieniu formalności związanych z przeprowadzką
  • szkolenia, możliwość rozwoju wraz z firma

Kontakt Adam Goscik 0044 7990536345 a.goscik@aluglassltd.co.uk