stanowisko:

KIEROWNIK DS. SPRZEDAŻY OBIEKTOWEJ

Firma:VIDOK Sp. z o.o.
Treść ogłoszenia:

Miejsce pracy:  Kraków  woj. małopolskie

Główne zadania:

·         Aktywne pozyskiwanie i monitorowanie inwestycji obiektowych realizowanych na wyznaczonym terenie

·         Obsługa inwestorów i utrzymywanie trwałych relacji biznesowych

·         Współpraca z architektami, deweloperami oraz generalnymi wykonawcami

  • Doradztwo w zakresie świadczonych usług oraz produktów marki VIDOK
  • Sporządzanie ofert i prowadzenie negocjacji handlowych
  • Nadzorowanie przebiegu realizacji zleceń

·         Realizacja celów sprzedażowych

·         Dbanie o wizerunek firmy

  • Współpraca ze wszystkimi działami firmy, celem prawidłowej realizacji zleceń

Wymagania:

·         Doświadczenie w branży stolarki otworowej

·         Umiejętność prowadzenia negocjacji oraz nawiązywania trwałych relacji z klientem

·         Umiejętność pracy z  produktem klasy premium

·         Silnie rozwinięte zdolności interpersonalne

·         Umiejętność pracy z dokumentacją techniczną

·         Samodyscyplina, rzetelność oraz sumienność w wykonywaniu powierzonych obowiązków

·         Czynne prawo jazdy kat. B

Oferujemy:

·         Pracę w stabilnej, dynamicznie rozwijającej się firmie

·         Atrakcyjne i terminowe warunki wynagrodzenia:  stałe oraz motywacyjne uzależnione od wyników pracy

·         Wyposażenie stanowiska pracy

·         Szkolenia produktowe oraz pełne wsparcie merytoryczne

·         Możliwość rozwoju zawodowego

·         Dużą swobodę w realizacji własnych pomysłów zmierzających do skutecznego pozyskiwania i realizacji inwestycji na rynku budowlanym

Zgłoszenia prosimy przesyłać na adres praca@vidok.com

Prosimy o zawarcie zgody na przetwarzanie danych osobowych.