stanowisko:

DORADCA TECHNICZNO-HANDLOWY

Firma:Zakład produkcyjny "Bona" Adam Bona

Zakład Produkcyjny „BONA” Adam Bona dynamicznie rozwijający się producent stolarki PVC oraz Aluminium poszukuje kandydatów na stanowisko DORADCA TECHNICZNO-HANDLOWY

Zakres obowiązków:

  • Pozyskiwanie i obsługa klientów indywidualnych oraz biznesowych w kraju i zagranicą
  • Utrzymywanie relacji z obecnymi klientami
  • Ofertowanie, sporządzanie wycen, dokonywanie pomiarów otworów okiennych, sporządzanie i finalizacja umów.

Wymagania:

  • Min 3 letnie doświadczenie w sprzedaży stolarki okiennej
  • Wysokie standardy obsługi klienta
  • Umiejętność pracy z produktem wysokiej klasy
  • Wykształcenie średnie/wyższe
  • Prawo jazdy kategorii B

Oferujemy:

  • Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie z produktami najwyższej jakości
  • Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do osiąganych wyników
  • Niezbędne narzędzia pracy (samochód, laptop, telefon)

Kandydatów prosimy o przesłanie CV na adres bona@bona-okna.pl

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych tj. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926, ze zm.)