stanowisko:

Pracownik Działu Technicznego WICONA

Firma:Hydro Building Systems Poland Sp. z o.o.

Hydro Building Systems, jeden z wiodących światowych dostawców  aluminiowych systemów architektonicznych (systemów do wykonywania ścian osłonowych, dachów przeszklonych, okien i drzwi), właściciel brandów: Sapa, Technal, Wicona, poszukuje kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Warszawa

Zakres obowiązków:

  • Doradztwo techniczne dla klientów firmy
  • Przygotowywanie dokumentacji ofertowej i technicznej
  • Obsługa programów kalkulacyjnych
  • Wsparcie techniczne działu handlowego firmy

Wymagania:

  • Min. 2 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Wyższe wykształcenie techniczne
  • Dobra znajomość obsługi komputera oraz rysunku technicznego
  • Znajomość narzędzi CAD typu AutoCad
  • Dobra znajomość języka angielskiego
  • Prawo jazdy kat. B

Oferujemy:

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • Pracę w znanej i  dynamicznie rozwijającej się firmie
  • Stabilne warunki zatrudnienia
  • Pracę w międzynarodowym środowisku
  • Niezbędne narzędzia pracy
  • Możliwość rozwoju

Oferty zawierające CV ze zdjęciem i list motywacyjny prosimy przesyłać na adres:

magdalena.lubowiedzka@sapagroup.com

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Do aplikacji prosimy dopisać klauzulę: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.97 o Ochronie Danych Osobowych Dz. U. Nr 133 poz. 883)"