stanowisko:

REGIONALNY KIEROWNIK SPRZEDAŻY

Firma:ABAKUS OKNA S.A.

ABAKUS OKNA S.A. wiodący producent okien i drzwi z PVC oraz aluminium. W związku z dynamicznym rozwojem prowadzimy rekrutację na stanowisko:

 (obszar działania: woj. dolnośląskie, opolskie, śląskie, małopolskie, podkarpackie)

Zakres obowiązków:

  • budowanie i podtrzymywanie pozytywnych relacji z Klientami
  • aktywne pozyskiwanie nowych Klientów na podległym regionie
  • realizacja planów sprzedażowych
  • negocjowanie warunków handlowych
  • efektywne planowanie i przeprowadzanie wizyt u klientów

Wymagania:

  • umiejętności sprzedażowe i negocjacyjne,
  • doświadczenie w branży stolarki okiennej ( minimum 2 lata ),
  • kreatywność, umiejętność rozwiązywania problemów,
  • umiejętność organizacji pracy , dyspozycyjności,
  • prawo jazdy kat.B

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w dynamicznie rozwijającej się firmie produkcyjnej
  • umowę o pracę od początku zatrudnienia
  • konkurencyjne wynagrodzenie od 7000 brutto
  • możliwość rozwoju zawodowego, szkolenia
  • niezbędne narzędzia pracy - (samochód, laptop, telefon)

Zainteresowane osoby proszę o przesłanie CV na adres: abakus@abakus-okna.com.pl

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Abakus Okna S.A. z siedzibą w Warszawie zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922)”.

Administratorem danych jest Abakus Okna S.A. z siedzibą w Warszawie przy ul. Wierzbowej 9 lok. 11. Dane gromadzimy dla potrzeb rekrutacji. Podanie danych osobowych jest dobrowolne , lecz niezbędne w uczestniczeniu w procesie rekrutacyjnym. Informujemy o przysługującym prawie dostępu do treści danych oraz ich poprawiania.