stanowisko:

Business Development Manager w Stuttgarcie

Firma:Neuffer Fenster Türen GmbH
Treść ogłoszenia:

Neuffer Fenster + Türen GmbH

Kronprinzstraße 870173 Stuttgart Germany

ZATRUDNI

Zakres obowiązków:

  • Rozwój usług dla naszych sklepów internetowych (fensterversand.com, fenetre24.com, windows24.com)
  • Utrzymanie i poszerzenie naszego portfolio produktów
  • Projektowanie i optymalizacja procesów biznesowych
  • Nawiązywanie i utrzymywanie stosunków handlowych z usługodawcami i dostawcami
  • Ciągła analiza i ocena rynku
  • Suport między dzialami sprzedaży a IT

Wymagania:

  • Bardzo dobra znajomość techniczna okien i drzwi
  • Przynajmniej 2 lata doświadczenia zawodowego w budownictwie lub w branży budowlanej, najlepiej w sektorze okien i drzwi.
  • Komunikatywnosc, sztuka negocjacji
  • Zainteresowanie handlem online
  • Bardzo dobra znajomość języka niemieckiego i/lub angielskiego
  • Wysoki poziom osobistej odpowiedzialności i sumiennosc

Oferujemy:

  • Pakiet wynagrodzeń uzależnionych od wyników
  • Szeroki pakiet befefitow i szkolen
  • Doskonała atmosfera pracy w mlodym dynamicznym zespole w Stuttgarcie
  • Praca dla lider rynku e-commerce w dziedzinie okien i drzwi
  • Innowacyjne i międzynarodowe środowisko pracy
  • Wsparcie w procesie relokalizacji

Aplikacje zawierające CV w jezyku niemieckim i/lub angielskim prosimy wysylac na adres: jobs@neuffer.de

Prosimy o dopisanie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Neuffer Fenster + Türen GmbH

 umieszczonych w dokumentach aplikacyjnych w celach związanych

z procesem obecnej oraz przyszłych rekrutacji”.

Normal 0 21 false false false DE X-NONE X-NONE /* Style Definitions */ table.MsoNormalTable {mso-style-name:"Normale Tabelle"; mso-tstyle-rowband-size:0; mso-tstyle-colband-size:0; mso-style-noshow:yes; mso-style-priority:99; mso-style-parent:""; mso-padding-alt:0cm 5.4pt 0cm 5.4pt; mso-para-margin-top:0cm; mso-para-margin-right:0cm; mso-para-margin-bottom:8.0pt; mso-para-margin-left:0cm; line-height:107%; mso-pagination:widow-orphan; font-size:11.0pt; font-family:"Calibri",sans-serif; mso-ascii-font-family:Calibri; mso-ascii-theme-font:minor-latin; mso-hansi-font-family:Calibri; mso-hansi-theme-font:minor-latin; mso-bidi-font-family:"Times New Roman"; mso-bidi-theme-font:minor-bidi; mso-fareast-language:EN-US;}

Business Development Manager (m/w/d) in Stuttgart für Fa. Neuffer

Was wir suchen:

  • Entwicklung neuer Services für unsere Online Shops fensterversand.com, fenetre24.com und windows24.com
  • Pflege und Erweiterung unseres Produktportfolios
  • Gestaltung und Optimierung von Geschäftsprozessen
  • Aufbau und Pflege von Geschäftsbeziehungen zu Dienstleistern und Kooperationspartnern
  • Kontinuierliche Analyse und Bewertung des Marktes und relevanter Wettbewerber
  • Schnittstelle zwischen Vertrieb und IT

Was wir von einem Produktmanager (m/w/d) erwarten:

  • Sehr gutes technisches Verständnis für Fenster und Türen
  • Mindestens 2 Jahre Berufserfahrung in der Baubranche oder im Bau-Handwerk, idealerweise im Fenster- & Türen-Bereich
  • Sichere Kommunikations- und Ausdrucksfähigkeit in Wort und Schrift
  • Hohe Internetaffinität und Interesse am Umgang mit Online-Handel
  • Sehr gute Deutschkenntnisse; Englisch
  • Hands-On Mentalität
  • Hohe Eigenverantwortung und gewissenhafte Arbeitsweise

Was wir bieten:

  • Leistungsgerechtes Gehaltspaket
  • Umfangreiche Benefits und Schulungen
  • Hervorragendes Arbeitsklima in einem dynamischen Team in Stuttgart
  • e-Commerce Marktführer im Bereich Fenster und Türen
  • Innovatives und internationales Arbeitsumfeld
  • Unterstützung im Prozess des Umzugs

Bitte senden Sie Bewerbungen mit Ihrem Lebenslauf in deutscher und/oder englischer Sprache an: jobs@neuffer.de