Pracownik działu obsługi klienta – specjalista do spraw sprzedaży- rynek krajowy

Firma:POZBUD T&R S.A.
Treść ogłoszenia:
Firma POZBUD T&R S.A.

Poszukuje kandydata na stanowisko:

Miejsce pracy: Słonawy, powiat obornicki, wielkopolskie

Zakres obowiązków:
  • przygotowanie ofert, oraz zamówień handlowych;
  • doradztwo w doborze odpowiednich rozwiązań produktowych;
  • obsługa klienta biznesowego;
  • utrzymywanie dobrych relacji z klientami;
  • dokonywanie bieżących analiz, raportowanie z powierzonych zadań;
  • współpraca z innymi działami firmy;
  • dbanie o pozytywny wizerunek firmy.

Wymagania:
  • doświadczenie w obsłudze klienta;
  • umiejętność obsługi komputera pakietu Ms Office;
  • mile widziana znajomość programu ProLogic;
  • umiejętność pracy w zespole i dążenia do osiągania wspólnych celów;
  • znajomość branży stolarki otworowej będzie dodatkowym atutem;
  • budowanie dobrych relacji i długofalowej współpracy z klientami firmy.

Oferujemy:
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w renomowanej;
  • zatrudnienie w młodym i dynamicznym zespole;atrakcyjne wynagrodzenie oraz system premiowy powiązany z osiągniętymi wynikami;
  • możliwość pozyskania nowej wiedzy i rozszerzenia swoich umiejętności
  • możliwość rozwoju zawodowego oraz pakiet szkoleń.
Jeśli chcesz dołączyć do naszego Zespołu, wyślij CV ze zdjęciem na adres: praca@pozbud.pl

Do aplikacji prosimy dopisać klauzulę: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.97 o Ochronie Danych Osobowych Dz. U. Nr 133 poz. 883)"