stanowisko:

Regionalny kierownik sprzedaży – Rynek holenderski

Firma:POZBUD T&R S.A.
Treść ogłoszenia:Firma POZBUD T&R S.A.Poszukuje kandydata na stanowisko:Regionalny kierownik sprzedaży – Rynek holenderski

Zakres obowiązków :

  • Współpraca z aktualnymi klientami firmy , utrzymywanie pozytywnych relacji biznesowych;
  • Aktywne poszukiwanie nowych partnerów handlowych na rynku holenderski;
  • Realizacja planów sprzedaży w podległym regionie;
  • Współtworzenie i wdrażanie strategii rozwoju sprzedaży;
  • Wsparcie techniczne klientów;
  • Współpraca z innymi działami firmy w zakresie wykonywanych zadań;

 Wymagania :

  • Biegła znajomość języka niemieckiego w mowie i piśmie;
  • Minimum roczne doświadczenie na podobnym stanowisku w branży stolarki otworowej;
  • Samodzielności i doskonała organizacja pracy;
  • Umiejętność tworzenia i utrzymywania trwałych relacji z klientami;
  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office;
  • Dyspozycyjność do odbywania podróży służbowych w ramach przydzielonego regionu;
  • Systematyczność w działaniu i dążenie do wyznaczonych celów;
  • prawo jazdy kategorii B;

 Wybranym kandydatom oferujemy :

  • Zatrudnienie w młodym i dynamicznym zespole;
  • Stabilne zatrudnienie na umowę o pracę w renomowanej polskiej firmie;
  • Atrakcyjne wynagrodzenie oraz system premiowy powiązany z osiągniętymi wynikami;
  • Możliwość rozwoju zawodowego, oraz pakiet szkoleń;
  • Samodzielne stanowisko pracy umożliwiające wykorzystanie potencjału sprzedażowego;
  • Niezbędne narzędzia do pracy ( samochód, telefon, laptop).

 Jeśli chcesz dołączyć do naszego Zespołu, wyślij CV na adres: praca@pozbud.pl

Administratorem danych jest POZBUD S.A. z siedzibą w Wysogotowie, ul. Bukowska 10A, 62-081 Przeźmierowo, oddział Słonawy 33B, 64-600 Oborniki.  Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.