stanowisko:

KIEROWNIK BUDOWY – KIEROWNIK ROBÓT DS. ALUMINIUM

Firma:EXTHERM - 2
Treść ogłoszenia:

P.W. EXTHERM – 2 Kostuś Mieczysław

PRODUCENT OKIEN PCV I ALUMINIUM

W związku z rozwojem firmy poszukujemy osoby na stanowisko

KIEROWNIK BUDOWY – KIEROWNIK ROBÓT

DS. ALUMINIUM

Miejsce pracy:  Wrocław - Psary

Zakres zadań:

● udział w przygotowaniu, realizacji oraz odbiorach inwestycji

● planowanie i organizacja prac na budowie zgodnie z przepisami prawa budowlanego, przepisami BHP oraz przyjętą specyfikacją techniczną

● nadzór nad jakością i terminowością realizowanych prac

● kontrolowanie podwykonawców w zakresie wykonywanych prac

● nadzór nad kosztami

● dokonywanie pomiarów

Wymagania:

● doświadczenie w branży na podobnym stanowisku

● wykształcenie wyższe techniczne

● mile widziane uprawnienia budowlane

● prawo jazdy kat. B

● umiejętność planowania i organizacji pracy, samodzielność w działaniu

Oferujemy:

● pracę w stabilnej, dynamicznie rozwijającej się firmie

● zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

● wynagrodzenie stałe + premia uznaniowa

Zgłoszenia powinny zawierać CV oraz zgodę na przetwarzanie danych osobowych.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV na adres:

rekrutacja@extherm-2.com.pl