Centrum wyszukiwania

rodzaje systemów
okienno-drzwiowe
drzwiowe i witryn
fasadowe
ogrodów zimowych i zadaszeń
ścianek wewnętrznych
przesuwne i harmonijkowe
elewacyjne
inne
okna
drzwi
szkło
fasady, ogrody zimowe
dostawcy, akcesoria
osłony, bramy
maszyny, obróbka powierzchni

Szukaj:

Szukaj:
IDEAL 7000

IDEAL 7000

ALMIX
Więcej informacji o firmie ALMIX

System o szerokości 80 mm, z uszczelnieniem zewnętrznym, sześciokomorowy

Seria profili Ideal 7000, bazująca na połączeniu sprawdzonych i bardzo dobrze przyjętych przez klientów rozwiązań z uszczelnieniem zewnętrznym Ideal 4000 wraz z sześciokomorową budową ram o szerokości 80 mm, umożliwia połączenie najnowocześniejszej techniki z najwyższym komfortem mieszkania.

System o szerokości 80 mm, z uszczelnieniem zewnętrznym, sześciokomorowy. Seria profili ideal 7000 bazuje na zestawieniu sprawdzonych i bardzo dobrze przyjętych przez klientów rozwiązań z uszczelnieniem zewnętrznym wraz z sześciokomorową budową ram o szerokości 80 mm. Przy ich projektowaniu szczególny nacisk położono na stylistykę oraz izolacyjność termiczną profilu. Nowoczesna stylistyka soft-line z delikatnymi skosami i zaokrągleniami nadaje oknom nowoczesny i harmonijny wygląd, a głębokość zabudowy 80 mm gwarantuje optymalne parametry izolacyjności cieplnej i akustycznej. Wybierając profile ideal 7000 nie musicie Państwo iść na kompromis ani pod względem technicznym, ani estetycznym. Perfekcyjny dobór form sprawia, że okna w systemie ideal 7000 są doskonałym elementem w aranżacji wnętrz, które uzyskują oryginalny i nietuzinkowy wygląd. Podobnie jak w innych systemach zachowana została zasada kompatybilności nowych rozwiązań z już istniejącymi. Daje to możliwość łączenia poszczególnych produktów ze sobą z wykorzystaniem bogatej oferty elementów dodatkowych. Zestawiając ze sobą różnorodne wersje skrzydeł i listew przyszybowych mają Państwo możliwość dowolnej stylizacji okna do realizacji bardzo zróżnicowanych projektów.

Charakterystyka:

  • Sześciokomorowa budowa i głębokość zabudowy 80 mm
  • Nowoczesny design, zaokrąglone linie i delikatne skosy nadają oknom nowoczesny i harmonijny wygląd
  • Możliwość zastosowania pakietów szybowych o wymiarach do 44 mm
  • Możliwość zastosowania takich samych wzmocnień stalowych w ościeżnicach i skrzydłach
  • Duże komory wzmocnień pozwalają na zastosowanie wzmocnień znacznie zwiększających stabilność profilu
  • Możliwość zastosowania listew przyszybowych o różnych kształtach, które umożliwiają wieloraką stylizację

 


Zapytaj o produkt

ALMIX Inne produkty z tej kategorii

IDEAL 8000 IDEAL 4000 VISOLINE ECOLINE IMPERIAL

O firmie | Oferta | Publikacje | Sieć sprzedaży - kontakt | Praca

Inne produkty z tej kategorii

Łączniki okienAkcesoria do stolarki aluminiowejS 7000 IQ plusMB-77HS drzwi balkonoweSystem TM 77HINOWOŚĆ! | PremiSlide 76KątownikiOkapnikiSuperial i+Drzwi panelowe SP800i+MIESZKAJ ZDROWOSystem R2SYSTEM GEMINI ThermoClassicApolloDrzwi FORIS 510NT IKD® Technologia Rdzenia Termicznego KÖMMERLING 76 mm MD