Centrum wyszukiwania

rodzaje systemów
okienno-drzwiowe
drzwiowe i witryn
fasadowe
ogrodów zimowych i zadaszeń
ścianek wewnętrznych
przesuwne i harmonijkowe
elewacyjne
inne
okna
drzwi
dostawcy, akcesoria
fasady, ogrody zimowe
osłony, bramy
maszyny, obróbka powierzchni
szkło
montaż

Szukaj:

Szukaj:
IMPERIAL SU

IMPERIAL SU

Akpo Konstrukcje Aluminiowe Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp.K.
Więcej informacji o firmie Akpo

Trójkomorowy system okienny z izolacją termiczną przeznaczony do konstruowania okien z ukrytym, niewidocznym od zewnątrz skrzydłem. 

System charakteryzujący się specjalnie zaprojektowanym kształtem ramy, kryjącym całą wysokość profilu skrzydła. Szeroki zakres szklenia pozwala na stosowanie wszystkich spotkanych typów szyb jedno, dwukomorowych, akustycznych lub antywłamaniowych. Odwodnienie profili dostępne w dwóch wariantach: tradycyjne i ukryte. 

System IP SU występuje w wersji o podwyższonej izolacyjności termicznej dostępna opcja IP SU i z dociepleniem po obwodzie w miejscu przylegania szyby do profila. 

Szeroki wybór kolorystyki – paleta RAL, kolory strukturalne, kolory drewnopodobne Aliplast Wood Colour Effect, anoda, bikolor. 


Zapytaj o produkt

Akpo Konstrukcje Aluminiowe Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp.K. Inne produkty z tej kategorii

MB-86 MB-70 MB-60 STAR IMPERIAL 800 IMPERIAL OUT IMPEERIAL I+ ECONOLINE ECOFUTURAL oc

O firmie | Oferta | Publikacje | Sieć sprzedaży - kontakt | Praca

Inne produkty z tej kategorii

Okna i drzwi rozwierne z aluminium NC 50 Ialuplast Ideal 4000 6KHAPIPLASTIMET ELITE SECUREDrzwi FORIS 500HTSystem okienny EforteMB-60US, MB-60US HI system okien z ukrytym skrzydłem, izolacją termicznąStar Okna SYNEGO NLaluplast energeto foam insideDecco 60S 8000 IQEcofuturalApollo ColdMB-78EI przegrody przeciwpożarowe z drzwiami w klasach EI15 do EI90IDEAL 7000aluplast Ideal 2000 Round lineZaślepki słupków ruchomych