Katalog Produktów

rodzaje systemów
okienno-drzwiowe
drzwiowe i witryn
fasadowe
ogrodów zimowych i zadaszeń
ścianek wewnętrznych
przesuwne i harmonijkowe
elewacyjne
inne
okna
drzwi
dostawcy, akcesoria
fasady, ogrody zimowe
osłony, bramy
maszyny, obróbka powierzchni
szkło
montaż

Szukaj:

Szukaj:
Ścianki loftowe Ponzio OF90 IW

Ścianki loftowe Ponzio OF90 IW

PONZIO Polska Sp. z o.o.
Więcej informacji o firmie PONZIO
Wewnętrzne ścianki działowe Ponzio OF90 IW są przeznaczone do zabudowy przestrzeni biurowych i mieszkalnych. Smukłe profile i szprosy, tworzące delikatne podziały, pozwalają na swobodne kształtowanie przestrzeni i dopasowanie do stylu danego wnętrza. W systemie jest możliwość zastosowania drzwi rozwiernych i przesuwnych. 
Ścianki loftowe można też łączyć z systemem ścian wewnętrznych systemu Ponzio OF90, które pełnią doskonałą ochronę przed hałasem, co potwierdzają bardzo dobre parametry izolacyjności akustycznej (wartość współczynnika Rw 52 dB to doskonały wynik, wskazujący na najwyższą izolacyjność akustyczną ze wszystkich systemów Ponzio). System zapewnia wysoki komfort użytkowania oraz niezwykle estetyczny wygląd.PONZIO Polska Sp. z o.o.

O firmie | Oferta | Publikacje | Sieć sprzedaży - kontakt | Praca

Inne produkty z tej kategorii

System PBI 40EACS 38 akustyczne ściany działoweSystem PBI 50NSystem GP 51MB-80 OFFICE system ścian działowychSystem PBI 84 OFFICEMB-78EI - przegrody przeciwpożarowe z drzwiami w klasach EI15 do EI90MB-78EI DPA automatyczne przeciwpożarowe drzwi przesuwne