Katalog Produktów

szkło
szyby zespolone
szyby pojedyncze
szkło dekoracyjne
półprodukt
akcesoria, dodatki, systemy
usługi i software
okna
drzwi
dostawcy, akcesoria
fasady, ogrody zimowe
osłony, bramy
maszyny, obróbka powierzchni
montaż

Szukaj:

Szukaj:
« poprzednie   | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | . . . . | 57 |  

2020-09-02

Komfort cieplny zaczyna się od okna

Nowe, przeprowadzone przez Instytut Budownictwa Pasywnego badanie „Living Comfort” potwierdza pozytywny wpływ ciepłych ramek dystansowych na komfort przebywania w pomieszczeniach.

2020-09-01

W pogoni za ciszą – wydarzenie akustyczne Saint-Gobain i Komfortu Ciszy

Już 17 września 2020 (czwartek) od 17.00 do 18.30 odbędzie się wyjątkowe wydarzenie online na żywo: „W POGONI ZA CISZĄ”, organizowane przez Saint-Gobain oraz Stowarzyszenie Komfort Ciszy.

2020-08-26

Inwestycja w Wilanowie z szybami zespolonymi od Effect Glass

Effect Glass dostarczył dwukomorowe szyby zespolone, wyposażone w szkło selektywne do jednego z nowych obiektów mieszkalnych, które powstają w centrum miasteczka Wilanów.

2020-08-17

NSG Group przyspiesza badania nad powłokami antywirusowymi w walce z Covid-19

NSG Group na bieżąco monitoruje postępy nad produkcją szkła z powłoką antywirusową, które może stać się niezastąpionym narzędziem w zakresie ograniczenia rozprzestrzeniania się wirusa w budynkach i środkach transportu publicznego.

2020-08-13

Dialog historii z nowoczesnością – fasada hotelu PURO w Warszawie ze szkłem Guardian Glass

Harmonijne wpisanie nowoczesnego budynku w historyczną tkankę staromiejską nie jest zadaniem łatwym.

2020-08-13

Aplikacja HEGLA: uzupełnienie braków digitalizacji, usprawnienie procesów

W przyszłości produkcja szkła będzie całkowicie zintegrowana z siecią i zdigitalizowana, aby umożliwić pracownikom między innymi szybki wgląd w stopień obciążenia maszyn i bieżące położenie szyby.

2020-08-04

Ensinger stawia na największe na świecie targi BAU

Specjalista w dziedzinie profili izolacyjnych do energooszczędnych okien, drzwi i elewacji chce pogłębić dialog poprzez kontakt osobisty i rozwiązania cyfrowe.

2020-08-04

Od ziarna piasku po taflę szkła – rusza interaktywna wystawa edukacyjna w Sandomierzu

W Muzeum Okręgowym w Sandomierzu otwarto wystawę pod nazwą „Od piasku do szkła. Historia – technologia – zastosowanie”. Projekt powstał we współpracy z NSG Group w Polsce.

2020-07-29

Sparklike Online – nieinwazyjne urządzenie do pomiaru gazów izolacyjnych zintegrowane z linią IG

System Sparklike Online™ jest zintegrowany z linią do produkcji szyb zespolonych i zawiera nieinwazyjny miernik stężenia gazu w szybach zespolonych, działający niezależnie od powłok czy szkła VSG.

2020-07-29

Guardian Glass uruchamia nowy coater w zakładzie produkcyjnym w Częstochowie

Nowy coater, nowa linia produkcyjna szkła float oraz nowe produkty dowodem zaangażowania firmy w Europie i potwierdzeniem misji tworzenia produktów poprawiających standard życia.

2020-07-28

Zmiany w strukturze zarządzania w Guardian Glass

Ron Vaupel, President oraz CEO of Guardian Industries, objął kierownictwo nad sektorem szklarskim firmy, po odejściu Kevina Bairda, który pełnił funkcję President and CEO of Guardian Glass.

2020-07-21

Jak powstaje szyba zespolona? Część 1: Magazyn i cięcie

Szyby mają zazwyczaj największy udział w powierzchni okna. W przypadku dużych przeszkleń fasadowych mogą stanowić nawet 90% elewacji. Są one transparentne, ale mają wiele istotnych funkcji, które wpływają na komfort użytkowania pomieszczeń.

2020-07-17

Zapierający dech w piersiach widok przy wysokim poziomie komfortu

Dla zapewnienia najlepszej możliwej izolacji termicznej budynku w projekcie tym wykorzystano szyby energooszczędne z ciepłą ramką dystansową SWISSPACER.

2020-07-17

System ciepłej ramki dystansowej do szklenia strukturalnego i szyb XXL

Firma Edgetech/Quanex prezentuje swoim produktem Super Spacer® T-Spacer™ SG dalszy rozwój systemu ramki dystansowej Super Spacer® T-Spacer™ Premium Plus.

2020-07-14

Michele Giagnorio nowym kierownikiem ds. sprzedaży profili izolacyjnych Ensinger

Na nowym stanowisku Michele Giagnorio jest odpowiedzialny za sprzedaż profili izolacyjnych insulbar w Polsce, Europie Wschodniej i Południowo-Wschodniej.

2020-06-29

Nowoczesny budynek w centrum Kielc z przeszkleniami Effect Glass

Effect Glass S.A. wyprodukował 800 m² szyb zespolonych dla budynku Ventus Apollo Business & Living. To nowoczesny, pięciokondygnacyjny obiekt biurowo-mieszkaniowy w centrum Kielc.

2020-06-25

Wymagania termiczne dla okien – o czym należy pamiętać?

Wybierając okna, warto pamiętać nie tylko o współczynniku przenikania ciepła „U”, ale także o energii słonecznej „g”, a stosując odpowiednie szkło, możemy w swoich wnętrzach czuć się komfortowo przez cały rok.

2020-06-17

SWISSPACER ULTIMATE w austriackim górskim kurorcie Feuerberg wybranym do grona Top Giude 10

Lśniące jeziora, zaczarowane lasy i imponujące górskie krajobrazy charakteryzują Karyntię na południu Austrii. Ośrodek górski Feuerberg znajduje się tuż poniżej szczytu Gerlitzen Alpe na wysokości 1769 metrów nad poziomem morza.

2020-06-16

Polver wprowadza aplikację mobilną

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów i odpowiadając na potrzeby rynkowe, firma Polver przygotowała nową, bezpłatną, dostępną na system Android aplikację mobilną.

2020-06-08

4500 metrów kwadratowych relaksu

Ekskluzywny górski kurort Feuerberg, dzięki zastosowaniu SWISSPACER ULTIMATE, jest nie tylko energooszczędny, ale oferuje także wysoki poziom komfortu.

« poprzednie   | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | . . . . | 57 |