Katalog Produktów

szkło
szyby zespolone
szyby pojedyncze
float
ciepłochronne
przeciwsłoneczne
bezpieczne antywłamaniowe
kuloodporne
akustyczne
ognioodporne
nieprzezierne
gięte
hartowane
obrabiane mechanicznie
barwione w masie
laminowane
LED
samoczyszczące
grzejne
szkło dekoracyjne
półprodukt
akcesoria, dodatki, systemy
usługi i software
okna
drzwi
dostawcy, akcesoria
fasady, ogrody zimowe
osłony, bramy
maszyny, obróbka powierzchni
montaż

Szukaj:

Szukaj:
ClimaGuard® 1.0

ClimaGuard® 1.0

GUARDIAN W POLSCE Sp. z o.o.
Więcej informacji o firmie Guardian

Najwyższy poziom termoizolacji

ClimaGuard®Stale rosnące koszty energii, kurczące się zasoby bogactw naturalnych oraz ograniczenia związane z emisją szkodliwego dla środowiska, odpowiedzialnego za efekt cieplarniany dwutlenku węgla (CO2), są jednymi z głównych problemów współczesnego społeczeństwa. Szczególnie od przemysłu budowlanego wymaga się nowych rozwiązań ograniczających zapotrzebowanie na energię cieplną. W chwili obecnej główne działania w tym zakresie skupiają się na izolacyjności termicznej udynków.

Cechy produktu:

  • Maksymalna termoizolacja
  • Najwyższa przejrzystość
  • Neutralny wygląd
  • Aktywna ochrona klimatu

Opis Produktu
Zastosowanie szkła ClimaGuard® 1.0 zapewnia najwyższy możliwy do osiągnięcia w jednokomorowej szybie zespolonej poziom termoizolacji. W tym przypadku wartość współczynnika przenikalności cieplnej U wynosi 1.0 W/m²K, co jest r ównoznaczne z osiągnięciem granicy możliwości fizycznych.

Neutralny kolor oraz wysoka przepuszczalność światła tworzą przytulną atmosferę wewnątrz pomieszczenia oraz wpływają na dobre samopoczucie.

Szkło ClimaGuard® 1.0 może być stosowane zarówno w budynkach nowych, jak i tych remontowanych.

Funkcjonalność i Korzyści
ClimaGuard® 1.0 jest pierwszorzędnym wyborem w sytuacji, gdy wymagana jest maksymalna termoizolacyjność, możliwość optymalnego zarządzania ener gią oraz zapewnienie komfortu.

GUARDIAN ClimaGuard® 1.0 oznacza najwyższej klasy izolacyjność: w jednokomorowej szybie zespolonej pozwala na jednoczesne osiągnięcie współczynnika U r ównego 1,0 W/m²K, wysokiej transmisji światła oraz neutralności koloru.

GUARDIAN ClimaGuard® 1.0 pozwala na inteligentne zarządzanie energią i ochronę klimatu: dzięki wartości g równej 53% zapewnia wydajne wykorzystanie darmowej energii słonecznej. W ten sposób ogranicza koszty ogrzewania i bezpośr ednio przyczynia się do ochr ony klimatu poprzez obniżenie emisji CO 2.

GUARDIAN ClimaGuard® 1.0 poprawia samopoczucie: wyższe temperatury na wewnętrznej powierzchni szyby ograniczają nieprzyjemne ciągi zimnego powietrza w pobliżu okien oraz przyczyniają się do poprawy komfortu.

Więcej informacji na temat tego oraz innych produktów uzyskają Państwo kontaktując się z działem technicznym: tel. (0-34) 323-9-200 lub za pośrednictwem strony internetowej:
www.guardian-europe.com
GUARDIAN W POLSCE Sp. z o.o. Inne produkty z tej kategorii

ClimaGuard® nrG ClimaGuard® Premium

O firmie | Oferta | Publikacje | Sieć sprzedaży - kontakt | Praca

Inne produkty z tej kategorii

Szkło AntyrefleksyjneSzkło izolacyjne Isolide®SGG PLANITHERM LUXPlanibel kolorowySGG PLANITHERM ULTRA NSGG PLANITHERM XN: