Centrum wyszukiwania

szkło
szyby zespolone
szyby pojedyncze
float
ciepłochronne
przeciwsłoneczne
bezpieczne antywłamaniowe
kuloodporne
akustyczne
ognioodporne
nieprzezierne
gięte
hartowane
obrabiane mechanicznie
barwione w masie
laminowane
LED
samoczyszczące
grzejne
szkło dekoracyjne
półprodukt
akcesoria, dodatki, systemy
usługi i software
okna
drzwi
dostawcy, akcesoria
fasady, ogrody zimowe
osłony, bramy
maszyny, obróbka powierzchni
montaż

Szukaj:

Szukaj:
ClimaGuard® nrG

ClimaGuard® nrG

GUARDIAN W POLSCE Sp. z o.o.
Więcej informacji o firmie Guardian

Wydajność energii w najlepszym wydaniu

Stale rosnące koszty energii, kurczące się zasoby bogactw naturalnych oraz ograniczenia związane z emisją szkodliwego dla środowiska, odpowiedzialnego za efekt cieplarniany dwutlenku węgla (CO2), są jednymi z głównych problemów współczesnego społeczeństwa. Szczególnie od przemysłu budowlanego wymaga się nowych rozwiązań ograniczających zapotrzebowanie na energię cieplną. W chwili obecnej główne działania w tym zakresie skupiają się na izolacyjności termicznej budynków.

W porównaniu z innymi materiałami konstrukcyjnymi, nowoczesne szyby zespolone zapewniają zarówno doskonałe właściwości termoizolacyjne, jak i najwyższy poziom przejrzystości oraz stanowią pasywne źródło pozyskiwania energii.

  • Znakomita termoizolacja, oszczędność energii dzięki redukcji strat ciepła i komfortowa atmosfera w pomieszczeniu
  • Imponująca przejrzystość, wysoka przenikalność naturalnego światła dziennego
  • Idealna neutralność kolorów, doskonałe oddawanie barw dzięki wysokiej przejrzystości szkła
  • Optymalne zyski ciepła od nasłonecznienia, zrównoważone zyski pochodzące z energii słonecznej

Opis Produktu
Szyba dwukomorowa zbudowana ze szkła niskoemisyjnego ClimaGuard® nrG oraz ExtraClearTM pozwala na osiągnięcie znakomitych parametrów optycznych. Szczególnie wysoka przepuszczalność światła dziennego oraz neutralne kolory w świetle przepuszczanym i odbijanym porównywalne są z właściwościami standardowej szyby jednokomorowej.

Funkcjonalność i korzyści
Zastosowanie szkła ClimaGuard nrG pozwala na osiągnięcie doskonałego kompromisu pomiędzy maksymalnie niskim współczynnikiem przenikalności cieplnej U, najwyższą przejrzystością, neutralnością kolorów oraz optymalną przepuszczalnością energii.

Bardzo dobra izolacja cieplna ogranicza powstawanie ciągów zimnego powietrza w pobliżu okien i zapobiega zjawisku kondensacji na wewnętrznej szybie, dzięki czemu w znaczący sposób przyczynia się do osiągnięcia przytulnej i komfortowej atmosfery w pomieszczeniu.

ClimaGuard nrG jest doskonałym rozwiązaniem, szczególnie z punktu widzenia budynków energooszczędnych oraz tzw. domów pasywnych. Różne konfiguracje szyb dwukomorowych zbudowanych ze szkła ClimaGuard nrG oraz ExtraClearTM zostały przebadane i zatwierdzone przez niemiecki Instytut Domów Pasywnych jako “elementy budowlane odpowiednie dla domów pasywnych“.

Producent, poprzez zastosowanie w szybie zespolonej szkła niskoemisyjnego ClimaGuard nrG i wypełnienie przestrzeni międzyszybowej argonem zamiast kryptonem, jest w stanie wyprodukować i zaoferować finalnemu klientowi najnowocześniejsze termoizolacyjne szyby zespolone w przystępnej cenie, a dzięki zastosowanym szkłom ExtraClear TM uzyskuje się bardzo neutralny wygląd.

Jednocześnie aktywnie przyczynia się do ochrony środowiska i przeciwdziała zmianom klimatycznym.

Więcej informacji na temat tego oraz innych produktów uzyskają Państwo kontaktując się z działem technicznym: tel. (0-34) 323-9-200 lub za pośrednictwem strony internetowej:
www.guardian-europe.com


Zapytaj o produkt

GUARDIAN W POLSCE Sp. z o.o. Inne produkty z tej kategorii

ClimaGuard® 1.0 ClimaGuard® Premium

O firmie | Oferta | Publikacje | Sieć sprzedaży - kontakt | Praca

Inne produkty z tej kategorii

SGG PLANITHERM XN: SGG PLANITHERM ULTRA NSzkło izolacyjne Isolide®Planibel kolorowySGG PLANITHERM LUXSzkło Antyrefleksyjne