Centrum wyszukiwania

szkło
szyby zespolone
szyby pojedyncze
float
ciepłochronne
przeciwsłoneczne
bezpieczne antywłamaniowe
kuloodporne
akustyczne
ognioodporne
nieprzezierne
gięte
hartowane
obrabiane mechanicznie
barwione w masie
laminowane
LED
samoczyszczące
grzejne
szkło dekoracyjne
półprodukt
akcesoria, dodatki, systemy
usługi i software
okna
drzwi
dostawcy, akcesoria
fasady, ogrody zimowe
osłony, bramy
maszyny, obróbka powierzchni
montaż

Szukaj:

Szukaj:
SGG BIOCLEAN

SGG BIOCLEAN

Saint-Gobain Glass Polska
Więcej informacji o firmie Saint-Gobain

SGG BIOCLEAN jest szkłem samoczyszczącym, które składa się z tafli bezbarwnego szkła pokrytego niewidoczną powłoką mineralną o własnościach fotokatalitycznych i hydrofilnych.

Powłoka z tlenków metali idealnie przylega do powierzchni szkła, nadając mu bardzo wysoką wytrzymałość, a tym samym długą żywotność. Usuwanie zanieczyszczeń nagromadzonych na zewnętrznej powierzchni szkła odbywa się dzięki działaniu promieni UV zawartych w świetle dziennym oraz wody.

ZASTOSOWANIE

Szkło SGG BIOCLEAN znajduje zastosowanie na elewacjach zewnętrznych budynków mieszkalnych i użytkowych, zarówno nowo budowanych, jak i remontowanych, wykonuje się z niego:

- okna, drzwi balkonowe, okna widokowe, balkony, świetliki, barierki ochronne.

Szkło SGG BIOCLEAN® nadaje się także do zastosowań zewnętrznych typu elewacyjnego, zwłaszcza tam, gdzie wprowadza się system szklenia strukturalnego lub szklenia bezramowego z mocowaniami punktowymi, co wymaga użycia silikonu (jako masy uszczelniającej). Przy tego typu zastosowaniach powierzchnia szkła SGG BIOCLEAN® powinna być chroniona specjalną folią podczas przetwarzania.

ZALETY 

Mniejszy wysiłek związany z myciem szyb. Oszczędność czasu i pieniędzy. Łatwiejsza konserwacja: brud w mniejszym stopniu przywiera do powierzchni szkła, nawet w   strefach o silnym zanieczyszczeniu. Lepsza widoczność przez szyby podczas deszczu i szybsze znikanie zaparowania z zewnątrz. Ochrona środowiska ze względu na mniejsze zużycie detergentów.

Więcej informacji znajdą Państwo tutaj... 

 


Zapytaj o produkt

Saint-Gobain Glass Polska

O firmie | Oferta | Publikacje | Sieć sprzedaży - kontakt | Praca

Inne produkty z tej kategorii