| Wyświetleń:374

Ciepłe ramki TGI na targach VITRUM

Zainteresowany? Poproś o ofertę!

Tegoroczne targi VITRUM były okazją dla TGI (Technoform Glass Insulation), aby spotkać się z dużą ilością klientów, zarówno z tymi, z którymi TGI posiada od dawna relacje biznesowe, jak i nowymi, potencjalnymi partnerami, którzy wyrazili zainteresowanie technologiami proponowanymi przez TGI. 

Stoisko Technoform Glass Insulation odwiedziło wielu gości z Polski, wśród których znajdowali się kluczowi producenci szyb zespolonych. Przedstawiciele polskiego oddziału TGI z Krakowa udzielali wszelkich informacji w zakresie produktów, obsługi sprzedażowej i logistyki dostaw. – Atmosfera targów sprzyjała wymianie informacji o trendach rynku, jak również wzajemnych doświadczeń w zakresie innowacyjnych rozwiązań w szeroko rozumianym obszarze termoizolacji – mówi Tomasz Tarnowski, Team Manager Technoform Glass Insulation GmbH sp. Z o.o.

TGI specjalizuje się w produkcji izolacyjnych profili dystansowych do szyb zespolonych, tzw. „ciepłych ramek”. Flagowym produktem dostarczanym przez tego producenta jest ramka TGI-Spacer M. Wytwarzana jest ona z połączenia stali nierdzewnej i polipropylenu, co zapewnia znakomite parametry izolacyjne. Dodatkowo konstrukcja wzmacniana jest drutem stalowym, co znacznie wpływa na sztywność profilu, pozwalając na wykonywanie bardzo dużych zespoleń (Jumbo i większych). Profil TGI-Spacer M jest ramką giętą, nie wymaga cięcia i łączenia, a to znajduje odzwierciedlenie w zwiększonej produktywności oraz redukcji mostków cieplnych. 

Technoform Glass Insulation to firma, gdzie innowacyjność i nowoczesne technologie produkcyjne pozwalają rozpatrywać każdą potrzebę klienta indywidualnie, a tym samym sprostać najbardziej nietypowym realizacjom opracowanym przez architektów. Wszystkim, którzy odwiedzili nasze stoisko, serdecznie dziękujemy za poświęcony czas i cenne uwagi – dodaje Tomasz Tarnowski.

#ramki_dystansowe, #szklo_izolacyjne, #profile_dystansowe, #szyby_zespolone, #tgi

SPRAWDŹ OFERTĘ FIRMY


Ensinger stawia na największe na świecie targi BAU

Ensinger stawia na największe na świecie targi BAU

Specjalista w dziedzinie profili izolacyjnych do...

Od ziarna piasku po taflę szkła – rusza interaktywna wystawa edukacyjna w Sandomierzu

Od ziarna piasku po taflę szkła – rusza interaktywna wystawa edukacyjna w Sandomierzu

W Muzeum Okręgowym w Sandomierzu otwarto wystawę pod...

Guardian Glass uruchamia nowy coater w zakładzie produkcyjnym w Częstochowie

Guardian Glass uruchamia nowy coater w zakładzie produkcyjnym w Częstochowie

Nowy coater, nowa linia produkcyjna szkła float oraz...

Zmiany w strukturze zarządzania w Guardian Glass

Zmiany w strukturze zarządzania w Guardian Glass

Ron Vaupel, President oraz CEO of Guardian Industries,...» Więcej na subportalu szkło