| Wyświetleń:244

Znak jakości RAL dla ramek dystansowych Super Spacer®

Zainteresowany? Poproś o ofertę!

oachim Stoss, Dyrektor zarządzający firmy Edgetech Europe GmbH

fot. Edgetech

oachim Stoss, Dyrektor zarządzający firmy Edgetech Europe GmbH


Zobacz również:

oknoad

Dobry Montaż

Montaż okna na Porothermie

Tylko u nas moskitiery na okna łukowe

Nowa aplikacja AR - Winkhaus

Wegoma Polska relacja z WinDoor-tech 2019


Edgetech Europe GmbH z powodzeniem poddała wymagającemu procesowi certyfikacji RAL trzy produkty z rodziny ramek dystansowych Super Spacer®. Ramki Super Spacer®: T-Spacer™ Premium, T-Spacer™ Premium Plus i TriSeal™ Premium Plus zostały po raz pierwszy wyróżnione znakiem jakości RAL.


Przed trzema laty Stowarzyszenie Gwarancji Jakości Szkła Płaskiego (Gütegemeinschaft Flachglas e.V.) wprowadziło dla produktów wstępnych do zespolonych wielotaflowych szyb izolacyjnych odrębny (wewnętrzny i zewnętrzny) nadzór stosowania się do wymogów jakości i kontroli RAL-GZ 520. Od tego czasu szyby izolacyjne muszą być opatrzone znakiem jakości RAL, i tylko wtedy, gdy elementy dystansowe, środki osuszające i szczeliwa stosowane w produkcji są również monitorowane jakością RAL.

Od roku 1925 znaki jakości RAL należą w Niemczech do tych najbardziej renomowanych i najlepiej rozpoznawalnych. Jest ich już ponad 160 (dla poszczególnych grup produktów), a liczba produktów kontrolowanych pod względem jakości w standardzie RAL wzrosła do około 9.000. 

Joachim Stoss, Dyrektor zarządzający firmy Edgetech Europe GmbH, tak odnosi się do motywacji związanej z poddaniem certyfikacji ramek dystansowych Super Spacer®: Znak jakości RAL, z uwagi na dokładnie zdefiniowane kryteria jakości i swój niezależny charakter, zalicza się do najbardziej godnych zaufania i wiarygodnych, istniejących znaków jakości. Poprzez oznakowanie symbolem RAL naszych ciepłych ramek dystansowych, sygnalizujemy wytwórcom zespolonych szyb izolacyjnych, że produkt ten został przetestowany pod każdym względem i spełnia najwyższe standardy jakości. Przemysł szklarski ma ponadto obecnie więcej alternatyw w przetargach, w których wymagane są energetycznie efektywne okna.


Wszystkie trzy systemy ramek dystansowych Super Spacer® kontrolowane pod względem jakości w standardzie RAL, są także certyfikowane przez Instytut Domu Pasywnego w Darmstadt zarówno dla klimatu arktycznego, jak i każdej strefy klimatycznej z mniejszymi wymaganiami. Ciepła ramka Super Spacer® Premium o parametrach izolacji krawędziowej o wartości 6,11 m K/W została zakwalifikowana do najwyższej klasy efektywności phA+. Produkt ten osiąga także najlepsze wartości dla współczynnika przenikania ciepła ψ sięgające do 0,028* W/mK (*Super Spacer® Premium z pianki strukturalnej zastosowana w dwukomorowej szybie zespolonej z zabezpieczeniem hotmelt; źródło: Bundesverband Flachglas e. V. / Federalny Związek Szkła Płaskiego) i jest tym samym jedną z najbardziej efektywnych energetycznie ramek dystansowych na rynku.

#ramki_dystansowe, #szyby_zespolone, #super_spacer, #elastyczne_ramki

SPRAWDŹ OFERTĘ FIRMY

Strona główna | Oferta | Publikacje | Sieć sprzedaży - kontakt | Praca

Edgetech Europe GmbH

52525 Heinsberg
Gladbacher Strasse 23
tel.: +48503 035605
Fax: +49(0)2452 96491 11
e-mail: g.janik@edgetech-europe.com
e-mail: info@edgetech-europe.com
https://www.superspacer.comNowoczesny budynek w centrum Kielc z przeszkleniami Effect Glass

Nowoczesny budynek w centrum Kielc z przeszkleniami Effect Glass

Effect Glass S.A. wyprodukował 800 m² szyb zespolonych...

Wymagania termiczne dla okien – o czym należy pamiętać?

Wymagania termiczne dla okien – o czym należy pamiętać?

Wybierając okna, warto pamiętać nie tylko o...

Polver wprowadza aplikację mobilną

Polver wprowadza aplikację mobilną

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów i...

4500 metrów kwadratowych relaksu

4500 metrów kwadratowych relaksu

Ekskluzywny górski kurort Feuerberg, dzięki...» Więcej na subportalu szkło