| Wyświetleń:3782

System TERNO DIVA jako alternatywa dla standardowych, rozwieranych drzwi

Zainteresowany? Poproś o ofertę!

System TERNO DIVA

fot. CDA Polska | System TERNO DIVA

System TERNO VETRO DIVA to ciekawa alternatywa dla standardowych systemów przesuwnych. W przeciwieństwie do nich, nie posiada  wyeksponowanej maskownicy oraz prowadnicy głównej, co nadaje systemowi lekkości i nowoczesnego wyglądu.


Cechą charakterystyczną systemu TERNO VETRO DIVA jest jego interesująca budowa, gdzie nowatorskie wózki z klamrami wyeksponowane zostały na płaszczyźnie szklanej formatki przesuwnej. System doskonale sprawdzi się w domach, mieszkaniach oraz biurach, nadając pomieszczeniom niepowtarzalnego wyglądu i designu.


Prowadnica systemu wykonana została z aluminium, zaś wózki z klamrami z wytrzymałej stali. TERNO VETRO DIVA dostępny jest w dwóch odcieniach anody: srebrnej i czarnej, które wyróżniają się delikatnie matową fakturą, a także trwałością i odpornością na zarysowania. Świetnie wpasują się one w charakter dowolnego wnętrza. Będą również doskonale komponować się z różnymi rodzajami dekoracyjnych tafli – w dowolnym kolorze lub z nadrukiem. 

Dzięki systemowi TERNO VETRO DIVA możliwe jest zastosowanie pojedynczej tafli szkła o grubości 8, 10 oraz 12 mm i wadze wynoszącej nawet 80 kg. Pneumatyczna amortyzacja spowalnia moment domknięcia drzwi przesuwnych, zapewniając przy tym komfort i bezpieczeństwo użytkowania. Niepowtarzalny design uzyskany dzięki ekspozycji całej tafli szkła – bez ukrywania jej górnej krawędzi – sprawia, że jest to idealna propozycja do nowoczesnych pomieszczeń oraz przestronnych loftów.

#drzwi_przesuwne, #okucia_szklane, #Wrocław

SPRAWDŹ OFERTĘ FIRMY