| Wyświetleń:841

Nowe szkło lakierowane Guardian Deco HT™

Zainteresowany? Poproś o ofertę!

Guardian Deco HT jest idealnym rozwiązaniem dla szerokiej gamy zastosowań w domu i w miejscu pracy.

fot. Guardian

Guardian Deco HT jest idealnym rozwiązaniem dla szerokiej gamy zastosowań w domu i w miejscu pracy.


Guardian Glass przedstawił nowe, hartowalne szkło lakierowane, przeznaczone do zastosowań dekoracyjnych w miejscach, gdzie bezpieczeństwo odgrywa ważna rolę lub gdzie szkło wystawione jest działanie wysokiej temperatury. 

Guardian Deco HT™ to bezołowiowe, emaliowane szkło o wysokim połysku, tworzone z wykorzystaniem specjalnego systemu powlekania, który po obróbce cieplnej zapewnia żywy, jednolity wygląd. Szkło Guardian Deco HT będzie dostępne w dwóch kolorach: czarnym i białym.

Guardian Deco HT jest idealnym rozwiązaniem dla szerokiej gamy zastosowań w domu i w miejscu pracy, od paneli ochronnych w kuchni i łazience, po gabloty, drzwi, a także poręcze i balustrady. Nadaje się również do zastosowań zewnętrznych na elewacjach, np. jako spandrele lub zewnętrzna okładzina ścienna.

Prezentując nowy produkt, Andras Kovacs, Manager produktu w Guardian Europ, powiedział: Szkło Guardian Deco HT firmy stanowi doskonałą alternatywę dla szkła emaliowanego metodą walcowania, nie tylko pod względem produktywności, ale też wyższej estetyki. Dzięki zastosowaniu technologii firmy Guardian, szkło Deco HT ma bardziej jednolitą barwę.  Przetwórcy szkła nie muszą już przechowywać farb i rozpuszczalników ani czekać na wyschnięcie farby; wystarczy tylko przyciąć na wymiar i zahartować już powleczone szkło.

#szkło dekoracyjne, #szkło guardian, #szkło deco

SPRAWDŹ OFERTĘ FIRMY