Prostszy wybór przeszkleń z Climatop Family

Zainteresowany? Poproś o ofertę!

Odpowiednie okna powinny chronić mieszkańców przed wieloma czynnikami, a jednocześnie wpływać na estetyczny wygląd budynku. Climatop Family z oferty Glassolution to zespół szyb zespolonych, które mają kompleksowo spełniać potrzeby użytkowników.

Zakup nowych okien to znacząca inwestycja, dlatego też chcemy mieć pewność, że wybieramy produkty najwyższej jakości, które zapewnią nam pożądany komfort i będą służyć przez długie lata. Na co szczególnie należy zwrócić uwagę i jakie okna będą najtrafniejszym wyborem? Rad udzielają specjaliści z Glassolution.

» Zaufajmy profesjonalistom

Złożoność współczynników charakteryzujących poszczególne modele okien może znacząco utrudnić wybór najodpowiedniejszych okien do ich domu. Warto w tej sytuacji zdać się na ekspertów, którzy dysponują odpowiednią wiedzą i doświadczeniem. Marka Glassolutions oferuje zespół szyb zespolonych – Climatop Family. Inwestorzy mogą wybrać jeden z trzech modeli, w zależności od najważniejszych potrzeb: ochrony przed hałasem, energooszczędności oraz bezpieczeństwa. O innowacyjnym podejściu do tej kwestii świadczy m.in. fakt, że Climatop Family został doceniony i wyróżniony prestiżową nagrodą Top Builder 2016 oraz został finalistą konkursu Dobry Wzór 2015.

» Przyjemna cisza

Wszechogarniający nas hałas ma wyjątkowo negatywny wpływ na zdrowie. Powoduje pogorszenie samopoczucia, rozdrażnienie, zmęczenie oraz może prowadzić do poważnego uszkodzenia słuchu. Poziom hałasu ruchu ulicznego wynosi około 90 dB i znacznie przekracza granicę tolerowaną przez nasz organizm. Teraz możemy się przed tym bronić. W szybach zespolonych SILENCEcity zastosowaliśmy specjalną budowę, tłumiącą fale dźwiękowe charakterystyczne dla miejskiego hałasu. Tworzą one w domu barierę pochłaniającą niechciane dźwięki. Niestety, nie tylko domy położone w centrach miast są narażone na hałas. Na obrzeżach dużych ośrodków coraz częściej dokuczliwe dla mieszkańców stają się latające nad dachami samoloty. Dobrym wyjściem z tej sytuacji jest wykorzystanie pakietów szybowych SILENCEair, które tłumią fale dźwiękowe o częstotliwościach charakterystycznych dla hałasu lotniczego.

» Wykorzystaj moc natury

Każdy z nas zdaje sobie sprawę z wysokości ponoszonych kosztów ogrzewania, mimo to co siódmy dom oraz mieszkanie jest nieogrzane. Dlaczego tak się dzieje? Jednym z głównych powodów jest uciekająca przez okna ciepło. Postanowiliśmy rozwiązać ten problem i wykorzystać energię dostarczaną nam przez samą naturę. Szyby ECOsun wykorzystują powłoki niskoemisyjne, które zatrzymują energię cieplną wewnątrz pomieszczeń, jednocześnie przepuszczając większą ilość darmowego ciepła do wnętrza. Jak jednak mamy unikać wychłodzenia północnej, słabo nasłonecznionej strony budynku? W celu ograniczenia strat ciepła najlepiej wybrać szyby o wysokich parametrach izolacyjności cieplnej, jak ECOterm. Co ważne, wszystkie pakiety szyb wyposażone są w innowacyjną ciepłą ramkę SwissPacer, która dodatkowo uszczelnia krawędzie szyb i zapewnia izolację termiczną. 

» Bezpieczeństwo przede wszystkim

Produkty serii Climatop Family wyróżnia także wysoki poziom dbałości o bezpieczeństwo. Hartowane szyby SAFEkids zapewniają nawet 5 razy większą wytrzymałość na uderzenia ciałem miękkim niż szyby niehartowane o tej samej grubości. Nazywane są one „bezpiecznym szkłem”, ponieważ w przypadku rozbicia rozpadają się na wiele drobnych kawałków o zaokrąglonych krawędziach, co minimalizuje ryzyko skaleczenia się. Nie zapomnieliśmy także o zabezpieczeniu przeciwwłamaniowym. Jest to szczególnie ważne, kiedy zdamy sobie sprawę, że aż 80 procent włamań do domów odbywa się przez okna. Zastosowanie dwóch warstw folii pomiędzy taflami szkła SAFEhome pozwala osiągnąć wysoką klasę bezpieczeństwa.

» Więcej informacji o produktach na www.climatopfamily.pl

#szyby zespolone, #szyby akustyczne, #szyby bezpieczne, #szyby antywłamaniowe, #szyby ciepłochłonne, #Climatop Family, #Glassolution

SPRAWDŹ OFERTĘ FIRMY


Wolontariusze z NSG Group

Wolontariusze z NSG Group

60 wolontariuszy, 150 godzin pracy, 43 posadzone drzewa,...

Dynamicznie przyciemniane szkło Halio® w starym brukselskim dworcu Gare Maritime

Dynamicznie przyciemniane szkło Halio® w starym brukselskim dworcu Gare Maritime

Instalacja jednego z najbardziej zaawansowanych systemów...

Praktyczna weryfikacja zalet SWISSPACER Air

Praktyczna weryfikacja zalet SWISSPACER Air

Szwajcarski producent szyb zespolonych testuje...

NSG Group zamyka zakład Pilkington IGP we Wrocławiu

NSG Group zamyka zakład Pilkington IGP we Wrocławiu

NSG Group poinformowało, że po szczegółowej analizie...

10 lat gwarancji na transparentność szkła ognioochronnego marki Pilkington

10 lat gwarancji na transparentność szkła ognioochronnego marki Pilkington

NSG Group jest liderem w badaniach nad rozwojem szyb...» Więcej na subportalu szkło