Najwyższej klasy wyroby ze szkła dekoracyjnego na ZOW 2013

Zainteresowany? Poproś o ofertę!

System ipachrome design, biblioteka w Sztokholmie

fot. Interpane

System ipachrome design, biblioteka w Sztokholmie


W dniach od 18 do 21 lutego 2013 r. na międzynarodowych targach dostawców dla meblarstwa i wyposażenia wnętrz ZOW w niemieckim Bad Salzuflen firmy AGC i Interpane przedstawią wspólną, znacząco wzbogaconą ofertę szkieł ornamentowych.

Na stoisku AGC Interpane zaprezentowany zostanie szeroki asortyment szkła dekoracyjnego i innowacyjnych rozwiązań przeznaczonych m.in. dla branży wyposażenia wnętrz, takich jak technologia druku cyfrowego na wielkowymiarowych elementach szklanych (system ipadecor), najwyższej klasy bezbarwne lub barwione szkła matowe trawione kwasem (Matelux), szkła lakierowane Lacobel i Matelac w wersji z połyskiem lub z satynowym wykończeniem, szkło z subtelnymi motywami dekoracyjnymi uzyskanymi przez miejscowe naniesienie powłoki chromowej (system ipachrome design), barwione w masie szkło float oraz szereg innych. Dzięki zawartemu w lipcu 2012 r. sojuszowi strategicznemu spółki AGC i Interpane mogą obecnie oferować doskonale uzupełniający się, znacznie poszerzony asortyment tych produktów.

Projektanci i architekci wnętrz poszukują obecnie innowacyjnych produktów, które łączą w sobie przemyślane wykorzystanie materiałów, ekspresyjne wzornictwo i nowe funkcje użytkowe. Popyt na intrygujące zestawienia szkła i koloru oraz na szkła ornamentowe do zastosowań w elementach wystroju wnętrz jest obecnie większy niż kiedykolwiek, ponieważ dostępne dziś rodzaje szkła przezroczystego lub nieprzeziernego doskonale sprawdzają się jako materiał do zastosowań we wnętrzach mieszkań czy obiektów użyteczności publicznej.

Na stoisku AGC Interpane można będzie zobaczyć szeroki wachlarz efektownych rozwiązań, takich jak panele szklane z cyfrowymi nadrukami wykonanymi farbą ceramiczną, szkła trawione kwasem i lakierowane w bogatej palecie kolorystycznej, biurko z podgrzewanym szklanym blatem, szkła piaskowane i z fotolaminatami, laminowane szkło bezpieczne i dekoracyjne oraz wielkoformatowa tafla szkła o regulowanej przezierności. Wśród prezentowanych produktów znajdzie się również najnowsza kolekcja szkła ornamentowego Oltreluce autorstwa włoskiego projektanta Michele De Lucchiego.


Reklama

#

Zainteresowany? Poproś o ofertę!Praktyczna weryfikacja zalet SWISSPACER Air

Praktyczna weryfikacja zalet SWISSPACER Air

Szwajcarski producent szyb zespolonych testuje...

NSG Group zamyka zakład Pilkington IGP we Wrocławiu

NSG Group zamyka zakład Pilkington IGP we Wrocławiu

NSG Group poinformowało, że po szczegółowej analizie...

10 lat gwarancji na transparentność szkła ognioochronnego marki Pilkington

10 lat gwarancji na transparentność szkła ognioochronnego marki Pilkington

NSG Group jest liderem w badaniach nad rozwojem szyb...

Kolejny krok milowy ML System w ramach projektu Quantum Glass

Kolejny krok milowy ML System w ramach projektu Quantum Glass

ML System, wyspecjalizowana spółka technologiczna,...» Więcej na subportalu szkło