Liderzy i wokaliści zespołu LOMBARD o współpracy z firmą Elwiz

Zainteresowany? Poproś o ofertę!

Zespół Lombard

fot. Lombard

Zespół Lombard


Nowego studia nagrań zespołu Lombard

fot. Lombard

Nowego studia nagrań zespołu Lombard

Liderzy i wokaliści zespołu LOMBARD – Grzegorz Stróżniak i Marta Cugier – zdecydowali się na skorzystanie z usług firmy Elwiz podczas tworzenia swojego nowego studia nagrań. Zgodzili się również, aby opowiedzieć o wynikach tej współpracy.

W ostatnim czasie stworzyli Państwo nowe studio nagrań. W jaki sposób dobiera się stolarkę do takiego studio?

Grzegorz Stróżniak: Smithy Sounds jest realizacją naszego wspólnego marzenia o miejscu, w którym zespół Lombard będzie mógł swobodnie, komfortowo tworzyć swoje kolejne projekty.

Marta Cugier: Projekt studia został stworzony na bazie istniejącej wcześniej obory i wykorzystywał częściowo jej elementy, takie jak cegły czy tragarze, ale też sam jej kształt, który od samego początku nas zachwycał. Obora jest dziś nowoczesną, skandynawską budowlą z dużą ilość szyb i szklanym szczytem.

Grzegorz Stróżniak: Dlatego długo szukaliśmy Firmy, która pogodzi ten projekt z wymogami akustycznymi studia. To jest bardzo trudne jeśli bierze się pod uwagę walory estetyczne i akustyczne.

Czy taka stolarka powinna się charakteryzować czymś szczególnym?

Marta Cugier i Grzegorz Stróżniak: Najważniejsze jest to, żeby studio nie było uciążliwe dla otoczenia. W tym wypadku chodziło nam, by nie została zakłócona cisza panująca w Pszczewskim Parku Krajobrazowym, w którym studio jest zlokalizowane. Poszczególne pomieszczenia i szyby muszą akustycznie tłumić dźwięki i być dźwiękoszczelne.

Dlaczego zdecydowali się Państwo skorzystać z oferty firmy Elwiz?

Grzegorz Stróżniak: Firma Elwiz zachwyciła nas swoją ofertą. Posiadała nie tylko szeroką gamę kolorów, ale i masę ciekawych rozwiązań. Jako jedyna z zapoznanej oferty potrafiła zrealizować ciekawe pomysły architektoniczne w niezmienionej formie, łącząc różne sposoby przeszkleń zewnętrznych i wewnętrznych. Zaciekawiła nas też technologia montażu i mała utrata ciepła. Firma posiada w ofercie równie dużą gamę kolorystyczną okien. My w swojej pracowni wykorzystaliśmy szary bazaltowy, gdzie w większości firm jedyną opcją szarości był antracyt.

Marta Cugier: Należy też wspomnieć o dbałości o klienta i profesjonalnym doradztwie wykwalifikowanej ekipy Elwiza.

Czy zamontowana stolarka spełnia Państwa oczekiwania? Czy są Państwo zadowoleni ze współpracy z Elwizem?

Grzegorz Stróżniak: Zamontowane okna spełniają nasze oczekiwania. Jesteśmy bardzo zadowoleni, zarówno z okien, jak i profesjonalnej i przesympatycznej ekipy, która wykonywała ich montaż. Bardzo polecamy wszystkim wymagającym Firmę Elwiz.

Dziękuję za rozmowę.

#

Zainteresowany? Poproś o ofertę!